Saulesbrilles sievietēm

Saulesbrilles vīriešiem

Saulesbrilles: Fielmann.

Saulesbrilles mūsdienās ir kļuvušas par neatņemamu ikdienas aksesuāru. Saulesbrilles ir nozīmīga imidža sastāvdaļa, un tām lielu uzmanību velta pasaules populārākie zīmoli un dizaineri.

Retro vai Ray-Ban, Wayfarer vai kaķacs formas saulesbrilles? Sešdesmito gadu iedvesmotas vai puķainas hipiju stila saulesbrilles? Fielmann piedāvā ļoti plašu saulesbriļļu izvēli. Katrā optikas salonā Jūs atradīsiet vairāk nekā 2000 briļļu ietvaru un saulesbriļļu: "Fielmann" moderno briļļu kolekciju, kā arī populāru dizaineru darbus un lielākos preču zīmolus, piemēram, Christian Dior, Gucci vai Ray-Ban.
 
Tomēr svarīgākais iemesls, lai iegādātos saulesbrilles, ir aizsardzība no apžilbšanas un kaitīgā ultravioletā (UV) starojuma. Visas "Fielmann" optikas salonos pieejamās saulesbrilles ir pārbaudītas "Fielmann" Vācijas laboratorijās, un tās nodrošina uzticamu aizsardzību pret apžilbšanu un UV starojumu. Uz saulesbriļļu kājiņām norādītais CE marķējums apliecina, ka brilles atbilst LT EN ISO 12312-1 un Padomes Direktīvas 89/686/EEK prasībām.   

Aizsargājiet savas acis no kaitīgā UV starojuma

akiniai-2021-25_1163-01c5fb1946c37ad24d0edbc453a2a580.jpg
Mūsu acis pašas nodrošina daļēju aizsardzību pret sauli, tomēr tās nevar aizsargāt no spēcīgā UV starojuma un intensīvās saules gaismas, tādēļ ir nepieciešamas uzticamas saulesbrilles. Tās filtrē gaismu un aizsargā acis no neredzamā, tomēr tādēļ ne mazāk kaitīgā UV starojuma un apžilbšanas.
 
UV starojums var izraisīt acs gļotādas un radzenes iekaisumu. Pēc ilgāka laika šie bīstamie saules stari var izraisīt arī acs lēcas apduļķošanos, kā arī nodarīt kaitējumu tīklenes šūnām. Īpaši būtiska aizsardzība ir nepieciešama jutīgām acīm - saulesbrilles obligāti ir jālieto bērniem un pacientiem pēc kataraktas operācijas.
 
Kamēr Jūs atpūšaties - staigājat pa pludmali vai kāpjat kalnos, Jūsu acis intensīvi strādā. Ūdens virsma, smiltis un sniegs spēcīgi atstaro saules gaismu, t.i., pastiprina starojumu. Šādos gadījumos iesakām saulesbrilles ar polarizētām lēcām – tās aizsargās no kaitīgajiem UV stariem un apžilbšanas, jo noņems atspīdumus no horizontālām virsmām. 

Aizsardzība no saules

Polarizētās lēcas

Neļaujiet saules stariem Jūs apžilbināt!

akiniai-2021-1_6665-98a607f96c60e88a3d8c75e917176788.jpg
Iegādājoties saulesbrilles ar aizsardzību pret UV starojumu, pievērsiet uzmanību saulesbriļļu filtra kategorijai. Filtra kategorija norāda uz briļļu lēcu gaismas caurlaidību.
 
Vai zinājāt, ka saules starojums dienvidos ir intensīvāks nekā ziemeļos? "Fielmann" ceļojumiem uz dienvidu valstīm iesaka speciālas saulesbrilles ar palielinātu UV-400 aizsardzību.

Aizsardzības filtri

Saulesbrilles: Fielmann.

Jebkurā "Fielmann" optikas salonā Jums ir pieejamas vairāk nekā 2000 brilles. To skaitā - plaša saulesbriļļu izvēle. Jūs  varat izvēlēties briļļu ietvarus no dažādiem materiāliem, piemēram, metāla, titāna, acetāta, plastmasas u.c. Mūsu optikas salonos atradīsiet Jūsu sejas formai piemērotākās saulesbrilles: klasiskās vai "pilota" brilles, retro stila brilles vai sportiska dizaina brilles.
 
Ienāciet piemērīt saulesbrilles tuvākajā "Fielmann" optikas salonā un ļaujiet ieteikt Jums piemērotāko variantu.

Optiskās saulesbrilles

Mūs var atrast
Uzticieties CE marķējumam

CE marķējumu Jūs atradīsiet visu "Fielmann" piedāvāto saulesbriļļu kājiņu iekšpusē. Tā ir garantija, ka saulesbrilles atbilst Padomes direktīvas 89/686/EEK prasībām un saulesbrilles nodrošina uzticamu aizsardzību pret īso viļņu - t.i., viļņu, kuru garums nepārsniedz 380 nanometrus, ultravioleto starojumu.fielmann-918x585-antri-saules-lv_7279-c62d3c902f6903f34148e1a7793601a4.PNG

Pērkot divas saulesbrilles, otras saņemiet par puscenu. Atlaide tiek piemērota lētākajām vai tādas pašas cenas saulesbrillēm.

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei