Kontaktlēcas: Fielmann.

Pakalpojumi

Kontaktlēcas un kopšanas līdzekļi: Fielmann.

Spēlējat futbolu, kāpjat klintīs, burājat jūrā vai vēlaties kinoteātrī noskatīties filmu 3D? Šiem un daudziem citiem hobijiem lieliski noderēs kontaktlēcas.

Ir profesijas, kuru pārstāvjiem kontaktlēcu lietošana sniedz neapšaubāmas priekšrocības. Piemēram, iedomājieties, ka Jūs esat pavārs un stāvat pie plīts. Jūsu briļļu lēcas pastāvīgi aizmiglos tvaiks, vai tās pastāvīgi tiks notašķītas ar taukiem. Tāpat ugunsdzēsējiem, ķirurgiem, kā arī ceļu būvniecībā strādājošajiem kontaktlēcas ir neaizstājams palīgs.

Kontaktlēcas bieži vien piešķir ne mazāku redzes komfortu kā individuāli izgatavotas brilles, neatkarīgi no tā, kāda "stipruma" brilles Jūs lietojat. "Fielmann" sortimentā ir vienas dienas, divu nedēļu un mēneša kontaktlēcas. Pieejami dažādi kontaktlēcu varianti: sfēriskās, toriskās (astigmātisma gadījumā), multifokālās un krāsainās kontaktlēcas.

fielmann-918x585-kontaktiniai-lv_8688-f91c7a4440770a1e64dc6245ed3906ef.PNG
„Fielmann" salonos var iegādāties dažādu populāru zīmolu un ražotāju kontaktlēcas.
Mēs pastāvīgi papildinām savu sortimentu un piedāvājam saviem klientiem pašus aktuālākos jaunumus.
 
Vairāk informācijas par JAUNUMIEM šeit

Kontaktlēcu veidi

Multifokālās (daudzfunkcionālās ) kontaktlēcas iesakām vecuma tālredzības (presbiopijas) korekcijai kā rezerves variantu jeb papildinājumu Daudzfunkcionālajām brillēm. Šīs kontaktlēcas nodrošina labu redzi dažādos attālumos.
 
Toriskās lēcas paredzētas astigmātisma (kad radzenes liekums dažādos virzienos ir atšķirīgs) korekcijai. Šīs kontaktlēcas var būt arī vienas dienas vai mēneša.
 
Krāsainās kontaktlēcas izvēlas cilvēki, kuri vēlas maninīt acu krāsu- to var izdarīt dažu sekunžu laikā.
 

fielmann-918x585-zema-kaina-lv_8336-5fea4d4f3fbccc4404fc69a266b71ad0.PNG

Iegādājoties preci "Fielmann" optikā, jūs varat būt droši, ka saņemsiet preci par visizdevīgāko cenu. Ja tādas pašas kontaktlēcas citā Latvijas optikā atradīsiet lētāk, mēs piemērosim Jums izdevīgu cenu.

Pakalpojumi un garantijas

Kādas kontaktlēcas ir piemērotas Jums?

Jūsu vajadzībām atbilstošu kontaktlēcu piemeklēšanu un pielāgošanu ir jāveic optometristam vai acu ārstam. Svarīga nozīme ir Jūsu acu īpatnībām, asaru plēvītes sastāvam, tāpat arī Jūsu darba videi un brīvā laika pavadīšanas veidam- hobijam.
 
Izvēloties kontaktlēcas, ir svarīgi skaidri zināt, kādas kontaktlēcas ir piemērotas Jūsu acīm un kādus redzes traucējumus nepieciešams optimāli koriģēt. Mūsu speciālisti Jums sniegs padomu par kontaktlēcu izvēli.

Pakalpojumi

Pakalpojumi

"Fielmann" optikas salonos Jums tiks sniegti šādi pakalpojumi:
· Redzes pārbaude ar un bez kontaktlēcām
· Priekšējās acs daļas apskate
· Acs radzenes izliekuma rādiusa mērīšana
· Individuāla konsultācija, izvēloties produktu
· Konsultācija par kontaktlēcu lietošanu
· Pamatinformācija par kontaktlēcu kopšanu
· Izmēģinājuma kontaktlēcu ielikšana optikas salonā un apmācība
 

Sevišķi svarīga ir pienācīga kontaktlēcu kopšana

Kontaktlēcu lietotājiem ir obligāti jāievēro to kopšanas prasības. Lai uz kontaktlēcu virsmas neveidotos netīrumi vai nogulsnējumi, nepieciešams pienācīgi rūpēties par savām kontaktlēcām! Jo biežāk lēcas tiek nomainītas, jo mazāka nepieciešamība tās kopt. Konsultējieties ar mūsu speciālistiem par piemērotiem kontaktlēcu kopšanas līdzekļiem.

Kopšanas noteikumi

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei