Fotohromās briļļu lēcas - divas brilles vienā ietvarā!

Bieži vien vasarā tiem, kas lieto koriģējošās brilles, ir dilemma: likt saulesbrilles vai optiskās brilles? Kā labi redzēt, bet pasargāt acis no saules? Izvēlieties savas Transitions brilles- tām ir tik daudz dažādas kolekcijas un krāsas!

JAUNA pieredze - izmēģiniet Transitions GEN 8 briļļu lēcas!

Jaunas, izteiksmīgas Transitions Style Colors briļļu lēcas

transitions-madingos-spalvos_947x322-lv_7670-2b44d2ff99d225836c6543efba568f28.JPG

Viens no labākajiem risinājumiem ir optiskās brilles ar "fotohromām" jeb Transitions briļļu lēcām, kuras paliek tumšas ārā un caurspīdīgas telpās. 

Jaunās tehnoloģijas ļauj apvienot spoguļa lēcas ar "fotohromām" lēcām. Šādas brilles ātri kļūst tumšas un ātri paliek gaišas. Krāsu izvēle ir fantastiska. Jūs varat izvēlēties, ko sirds kāro, tāpēc "fotohroms" atkal ir modē - šīs brilles ir kļuvušas par iecienītām arī jauniešu vidū. 

Gaišas birojā, tumšas ārā

Style Mirrors: jaunās paaudzes Gen 8 spoguļļēcas pat 10 modernās, pievilcīgās krāsās!

fielmann-947x493_style-mirrors_7325-23fb9817dfe0a2ef7968e062bc6e32c0.jpg

"Fotohroms" atkal ir modē! Tā ir jaunā mode jūsu ērtībām!

Patentēta tehnoloģija. Kā tā darbojas?

Briļļu lēcām, kuras bieži sauc par “fotohromām”, darbības pamatā ir ķīmiskie procesi. Vielas, kas atrodas uz šo briļļu lēcu virsmas, reaģē uz UV stariem un aktivizē briļļu lēcas, izraisot to tonēšanos. Jo intensīvāka ir saules gaisma, jo spēcīgāk šīs molekulas darbojas un ļauj jūsu caurspīdīgajām brillēm kļūt par saulesbrillēm.

Tonētu stiklu priekšrocības: tie aizsargā acis no kaitīgiem UV stariem neatkarīgi no tā, vai tie attiecīgajā laikā ir caurspīdīgi vai tumši.

Divas tehnoloģijas vienā

"Style Mirror" kolekcijas lēcas apvieno fotohromās tehnoloģijas un spoguļa efektu. Caurspīdīgām lēcām ir minimāla krāsa un neliels spoguļa efekts. Savukārt, atrodoties ārpus telpām un saulē, lēcu krāsa kļūst tumšāka un spoguļa efekts tiek maksimāli palielināts. Šīs lēcas ir īpaši piemērotas tiem, kas sūdzas par jutību pret gaismu. 

Fotohromās brilles saulē atspīdēs ar krāsainu spoguli, kuram ir 10 jaunas, modernas krāsas. Ikviens var izbaudīt šo stilīgo jaunumu. Jums būs gan stils, gan koriģējošas brilles. 

 

Autovadītājiem

Ja braucat ar auto, atcerieties, klasiskās "fotohromās" lēcas automašīnā netonējas, jo UV starus bloķē automašīnas logi. 

Tomēr XTRActive lēcas tonējas pat automašīnā, reaģējot ne tikai uz UV stariem, kā tas ir klasiskajām fotohromām brilļu lēcām, bet arī uz gaismas intensitāti. Toņa līmenis ir atkarīgs no laika un apkārtējās vides apstākļiem, diennakts laika un gada laika.

XTRActive Style Mirrors kolekcija apvieno jaunākās tehnoloģijas - maksimālu aptumšošanu un spoguļa efektu.

Sīkāka informācija optikas salonos Fielmann

fielmann-947x1347-lv_2545-637a16fb538601ed4eee59bd18e2082b.JPG

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei