Brilles darbam ar datoru: Fielmann.

Mēs visi sērfojam internetā, komunicējam Skype, izmantojam e-pastu, piedalāmies konferencēs, lietojam internetbanku, un to visu mēs darām, skatoties datora vai telefona monitorā. Vairumam cilvēku šāds digitāls dzīvesveids jau ir kļuvis par pašsaprotamu dzīves sastāvdaļu.

Viens no pasaules lielākajiem lēcu ražotājiem „Essilor“ veica pētījumu, kurā tika noskaidrots, ka cilvēki lieto pat 4 dažādas digitālas ierīces darbam, mājām un hobijiem. Divi no trīs cilvēkiem ikdienā lieto viedtālruni, savukārt pat 64 procenti no viņiem vairāk nekā 4 stundas dienā pavada pie datora. Tātad- pat tad, kad mēs atpūšamies, mūsu acis strādā!

Speciālisti šobrīd runā par "datora lietotāju redzes sindromu", kas izpaužas kā acu nogurums, galvassāpes, paaugstināta jutība pret gaismu, acu sausums, asarošana un apsārtums.

Strādājot ar datoru vai lietojot viedtālruni, acis nogurdina daudzi faktori: atspīdumi, attēla mirgošana ekrānā, kontrasts starp ekrānu un apkārtējo vidi, nepiemērots attālums, slikts telpas apgaismojums.
 
Stājas uzlabošanai ir radīti ergonomiskie krēsli, plaukstu locītavām - peles, bet kā gan ar acīm? Mēs piedāvājam risinājumu acīm - speciālas brilles darbam ar datoru.

“Viedās brilles” darbam ar datoru

fielmann-eyezen-948x474-lv_1738-6fae5f7e0310fb5d417aa4dec7414540.PNG

Viens no šādiem risinājumiem - Eyezen™ brilles. Šo briļļu lēcu dizains atvieglo acs darbu redzei tuvumā. Tādēļ, pat ilgstoši raugoties ekrānā, iespējams izvairīties no redzes saspringuma. Šādas brilles ir piemērotas pat cilvēkiem ar labu redzi, kuri daudz strādā ar datoru vai bieži izmanto viedtālruni. Turklāt speciālais briļļu pārklājums aizsargā acis no kaitīgā zilā un violetā krāsu spektra starojuma, kā arī ekrāna intensīvo apgaismojumu padara patīkamāk uztveramu acīm.

Eyezen™ brilles

 

“Biroja brilles” lieliskai redzei dažādos attālumos

Pirmajā dzīves pusē visbiežāk pietiek ar parastajām brillēm tuvredzības vai tālredzības korekcijai, nelielu redzes traucējumu gadījumā palīdz arī Eyezen™ viedās brilles. Tomēr otrajā dzīves pusē arvien samazinās acs lēcu pielāgošanās spējas un samazinās attālums, kādā saglabājas skaidra redze. Piedāvājam ērtu alternatīvu - "Biroja brilles" ar speciālām multifokālām lēcām.

Padomājiet par to, cik bieži Jūs maināt skatienu no monitora uz klaviatūru, darba dokumentiem vai pie cita darba galda sēdošajiem kolēģiem, telefonu vai biroja durvīm. Katru reizi, kad Jūsu skatiens maina objektu, acu lēcām ir attiecīgi jāpielāgojas.

Darbam ar datoru ir radītas speciālās briļļu lēcas ar pāreju, kas lieliski pielāgojas attāluma izmaiņām. Šīs brilles bieži tiek dēvētas par "biroja brillēm" un ir labākais risinājums tādā gadījumā, ja skatiens pastāvīgi tiek vērts no monitora uz dokumentiem un citiem biroja objektiem. Ar šādām speciālajām brillēm var labi redzēt vidējā attālumā.

Tomēr objektus, kas atrodas tālumā, ar šādām brillēm redzēsim ne tik skaidri. Šādā gadījumā labākais variants skaidrai redzei visos attālumos ir daudzfunkcionālās brilles.

Darbam ar datoru paredzēto briļļu lēcu salīdzinājums:

46pdid-ak-lesiai-darbui-komp-palyginimas-lv_3619-4d12ec8b3ffd81a8e6aa69afd5cd35a1.PNG

Atbildīga mērījumu veikšana nodrošina labu redzi

Neatkarīgi no tā, kādas brilles ir vispiemērotākās tieši Jūsu vajadzībām - gudrās Eyezen™ brilles, "biroja" brilles vai progresīvās brilles - pirms briļļu izgatavošanas ir nepieciešams veikt precīzu briļļu pielāgošanu - noteikt precīzu attālumu starp acu centriem, augstumu no acs zīlītes līdz briļļu ietvara malai, kā arī citus mērījumus (attālumu no zīlītes līdz lēcai, ietvara izliekšanas leņķi utt.). Pamatojoties uz šiem mērījumiem, izgatavotās brilles nodrošinās augstāko redzes kvalitāti.

Briļļu pielāgošanai ir būtiski pat tādi faktori kā briļļu lietošanas un darba ar datoru īpatnības (ergonomika). Ja briļļu ietvari nebūs pienācīgi pielāgoti, to nēsāšana sagādās neērtības. Pasūtot brilles "Fielmann" salonos, redzes pārbaudi, briļļu lēcu centrēšanu un briļļu ietvaru pielāgošanu veiksim pilnīgi bez maksas.

Briļļu ceļš pie pircēja

Tikpat būtiska ir redzes pārbaude. Intensīvi strādājot ar datoru, pat nelieli redzes traucējumi var radīt negatīvas sekas. Oftalmologi un optikas speciālisti iesaka regulāri pārbaudīt redzi, savukārt, gadījumā, ja tiek novērots acu nogurums, sūrstēšana  un galvassāpes, nekavējoties vērsties pie speciālista.

Bezmaksas redzes tests

Mūsu speciālisti palīdzēs Jums izvēlēties Jūsu darba vietai vispiemērotākās briļļu lēcas un briļļu ietvarus. Jūsu izvēlei piedāvājam preces no dažādiem materiāliem, ar dažādiem pārklājumiem un dažādām biezuma un tonēšanas pakāpēm.

Kad Jūs atnāksiet saņemt savas jaunās brilles, "Fielmann" optikas speciālistiem vēl būs jāpārliecinās, ka izgatavotās brilles ir labi pielāgotas Jūsu sejai: briļļu ietvariem ir jābūt piemēroti novietotiem attiecībā pret acīm, brillēm labi jāpieguļ sejai ar tilta vai deguna balsta palīdzību, kājiņu galiem, tos aizāķējot aiz ausīm, cieši jāpieguļ pie galvas, brilles nedrīkst skart deniņus vai auss gliemežnīcas, pirms briļļu izgatavošanas noteiktajiem centrējuma punktiem jāsaglabājas nemainīgiem.

redzes-parbaude_6794-3254af38e082b68d476e9443ee846d06.png

Sertificēti speciālisti pārbaudīs jūsu redzi 20 minūšu laikā, izmantojot mūsdienīgu aprīkojumu. Viņi uzzinās redzes funkciju stāvokli, piemēram, akomodācijas rezerves, binokulārās un stereo redzes kvalitāti. Tiks veikta acu apskate ar biomikroskopu, novērtēts acs priekšējo struktūru stāvoklis. Jums tiks sniegta pilnvērtīga konsultācija par digitālo un vizuālo redzes uztveri.

Redzes pārbaude

 

Labs padoms, labas brilles: Fielmann

Darba diena var būt ļoti nogurdinoša, ja Jūs nēsājat nepiemērotas brilles. Moderni, ērti briļļu ietvari ar vieglām plastmasas lēcām, piemēroti Jūsu individuālajām vajadzībām, Jūsu darbu padarīs vieglāku. Katrā "Fielmann" optikas salonā Jūs sagaida plaša briļļu ietvaru izvēle ar vairāk nekā 2000 vienībām. Savukārt, mūsu optikas speciālisti ir gatavi Jums palīdzēt izvēlēties darbam ar datoru piemērotākās briļļu lēcas.

Izvēloties brilles, labs padoms ir īpaši svarīgs. Optimāla Jūsu briļļu pielāgošana darbam ar datoru ir atkarīga no daudziem faktoriem: darbā lietotajām iekārtām, darba veida un pat no attāluma līdz datora ekrānam, klaviatūras un citu darba ierīču izvietojuma. Lai noteiktu šos faktorus, mūsu salonos strādājošie speciālisti palūgs Jūs imitēt Jūsu darba vietu un uzdos jautājumus par Jūsu darba vidi. Saņemtā informācija palīdzēs vēl precīzāk izvēlēties brilles darbam ar datoru vai darbam birojā, lai spētu nodrošināt lielisku redzes kvalitāti.

 

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei