Saulesbrilles bērniem: Fielmann.

Bērni labprāt bieži uzturas ārā. Gan vasarā, gan ziemā bērniem nepieciešama rūpīga aizsardzība pret saules stariem. Vairums vecāku mūsdienās ir atbildīgi un aizsargā jutīgo bērnu ādu, smērējot dažādus līdzekļus aizsardzībai pret sauli, tomēr aizmirst par bērnu acu aizsardzību.

Vairums vecāku nav informēti, ka bērniem acis ir daudz jutīgākas nekā pieaugušajiem. Bērnu acis vairāk laiž cauri saules starus, jo krāsu pigmenti, kas darbojas kā dabiski saules staru filtri, attīstās, tikai bērnam augot. Tādēļ ir svarīgi aizsargāt bērnu acis no kaitīgā UV starojuma iedarbības un apžilbšanas.

Aizsardzība no saules

Ieteikums:

Viens no svarīgākajiem kritērijiem, izvēloties saulesbrilles bērnam, ir kvalitatīva lēcu sniegtā aizsardzība pret apžilbšanu un ultravioletajiem stariem. Visas "Fielmann" optikas salonos pieejamās saulesbrilles ir pārbaudītas "Fielmann" Vācijas laboratorijās, un tās nodrošina uzticamu aizsardzību pret apžilbšanu un UV starojumu. Uz saulesbriļļu kājiņām norādītais CE marķējums apliecina, ka brilles atbilst LT EN ISO 12312-1 un Padomes Direktīvas 89/686/EEK prasībām.  

Aizsardzības filtri

UV staru kaitīgums bez saulesbrilles

40pdid-ak-uv-apsauga-lv_7585-1f8d3fa2abc9f26fbfe804cad6c854d3.PNG 40pdid-ak-uv-apsauga-su-akiniais-1-lv_4025-0fe4cbd6eae2247d60532826ae44eef3.PNG

Tas, ka brillēm ir tumši stikli, vēl nenozīmē, ka tās aizsargā pret UV starojumu! Briļļu lēcu krāsa nekādā veidā nav saistīta ar aizsardzību no UV starojuma. Pēc lēcu tonējuma pakāpes var spriest tikai par aizsardzību pret apžilbšanu, savukārt, aizsardzību pret UV starojumu nodrošina speciāli filtri. Ļaujiet "Fielmann" optikas speciālistiem Jums palīdzēt!

Polarizētās lēcas

Fotohromas lēcas

Saulesbrilles bērniem: krāsu, formu un stilu dažādība

Bērni mēdz ālēties, spēlēties, skraidīt. Saulesbrillēm jābūt izturīgām, un tās nedrīkst noslīdēt, bērniem daudz un aktīvi kustoties. Tādēļ ir svarīgi, ka saulesbriļļu ietvari ir ražoti no elastīga un vienlaikus izturīga un stabila materiāla. Bērniem vispiemērotākās ir pilna ietvara saulesbrilles, savukārt, ieteicamākās briļļu lēcas ir tās, kuras gatavotas no viegla, neplīstoša plastikāta, piemēram, polikarbonāta vai CR-39.
 
Bērnu saulesbrillēm ir labi jāpieguļ sejai, tām jābūt vieglām un tās nedrīkst spiest, savukārt, briļļu kājiņu galiem, tiltiņam un deguna balstam, kas izgatavoti no mīksta materiāla, jānodrošina komfortablu briļļu nēsāšana.
 
Atcerieties: ja briļļu lēcas ir pārāk mazas, tās nenodrošina optimālu aizsardzību -saulesbrillēm ir jāaptver acis un jāaizsargā arī pret atspīdumiem no sāniem. "Fielmann" speciālisti nodrošina optimālu saulesbriļļu pielāgošanu un pārliecinās, ka brilles pareizi pieguļ bērna sejai.  
 
Saulesbriļļu lēcu deformācijas, plīsumi un traipi uz lēcām, kā arī citi lēcu defekti mazina aizsardzību pret sauli. Diemžēl sabojātajām bērnu saulesbrillēm ir vieta tikai miskastē. Un neaizmirstiet - bērni aug! Ir nepieciešams regulāri pārbaudīt, vai bērns nav "izaudzis" no saulesbrillēm, vai tās joprojām labi pieguļ.
 
"Fielmann" optikas salonos atradīsiet lielu izvēli ar krāsainām un modernām bērnu saulesbrillēm. Laipni gaidām mazos klientus, jo zinām, ka viņi noteikti atradīs saulesbrilles, kas viņiem patiks. Ienāciet tuvākajā "Fielmann" optikas salonā un piemēriet.
 
 

Optiskās saulesbrilles bērniem

Ja Jūsu bērns nēsā brilles, tad ir jānodrošina viņam asa redze arī saulesbrillēs. Mūsdienās iespējams izgatavot individuālas saulesbrilles, ar kurām tiks nodrošināta praktiski jebkuru redzes traucējumu korekcija. Neaizmirstiet, ka arī bērnu acis aug, un viņu redze mainās, tādēļ ieteicams reizi gadā pārbaudīt bērna redzi pie acu ārsta. Turklāt iesakām optikas salonā regulāri pārbaudīt saulesbrilles, t.i., vai bērns no tām nav "izaudzis"un tās joprojām nodrošina optimālu nēsāšanas ērtumu.

Optiskās saulesbrilles

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei