Aizsardzība pret sauli - izvēlieties piemērotu tonējumu

Veselām acīm gaismas un tumsas maiņa nesagādā nekādas problēmas - acs zīlīte ātri pielāgojas krītošās gaismas plūsmai. Atkarībā no gaismas intensitātes, acs zīlīte var sarauties līdz pat mazam punktiņam. Tumsā viss notiek pretēji - jo mazāk gaismas, jo vairāk zīlīte izplešas, lai efektīvi uzņemtu pieejamo gaismu.

Tomēr atcerieties - tumšas briļļu lēcas vien neaizsargā no UV starojuma, tam ir nepieciešams speciāls UV filtrs. Tumšas saulesbrilles bez UV filtra var kaitēt acīm - uzliekot šādas brilles, zīlīte izplešas un ļauj kaitīgajam UV starojumam vēl vieglāk ieklūt acīs. Tāpēc ir jāatceras, ka bez UV filtra gaisma ir kaitīga, un tumšām saulesbrillēm ir obligāti jābūt aizsardzībai pret UV starojumu.

Uzticieties CE marķējumam

CE marķējumu Jūs atradīsiet uz visu "Fielmann" piedāvāto saulesbriļļu kājiņu iekšpuses. Tā ir garantija, ka saulesbrilles atbilst Padomes direktīvas 89/686/EEK prasībām un saulesbrilles nodrošina uzticamu aizsardzību pret īso viļņu - t.i., viļņu, kuru garums nepārsniedz 380 nanometrus, ultravioleto starojumu.

Aizsardzība no saules

Izvēlieties piemērotu tonēšanas pakāpi

Acu aizsardzībai pret kaitīgajiem saules stariem ražotāji lieto speciālu UV starus uzsūcošu materiālu jeb briļļu lēcu pārklājumu. Ar šo neredzamo pārklājumu var pārklāt ne tikai saulesbrilles, bet arī dzidrinātās optiskās (korekcijas) lēcas.

Lēcu tonējums samazina acīs nonākošās saules gaismas daudzumu. Gaismai piemīt dažāda intensitāte - no blāvas gaismas ziemas rītā līdz spilgtai saules gaismai vasaras vidū, un, atbilstoši šai intensitātei, tiek izvēlēta attiecīgā saulesbriļļu tonēšanas pakāpe. Nevienas saulesbrilles nav optimāli piemērotas jebkuram apgaismojumam.

Jums piemērotas saulesbriļļu lēcas: Fielmann

145pdid-sun-filtru-kategirijos-lv_9020-3d0c823b2a2586d54ec2b7c9b09913dd.PNG

Lēcu tonējuma pakāpi optikas speciālisti nosaka ar filtru kategorijām.

Kategorija "0" - ļoti vājš tonējums, kas praktiski nepiešķir nekādu aizsardzību pret saules stariem un apžilbšanu. "Fielmann" optikas salonos tiek pārdotas tikai tāds saulesbrilles, kurām ir vismaz pirmā filtra kategorija.

Pirmā filtra kategorija ir piemērota dienām, kad ārā ir apmācies laiks.

Centrāleiropā un Austrumeiropā visplašāk tiek lietotas, kā arī vispiemērotākās ir saulesbrilles ar 2.filtru kategoriju, kas aiztur 57 līdz 82 procentus no saules gaismas.
 
3.filtru kategorija ir piemērota Eiropas dienvidu valstīm, kā arī pludmalēm.

Ja uzliksiet 4.filtru kategorijas saulesbrilles, Jums šķitīs, ka atrodaties gandrīz pilnīgā tumsā - lēcas ar šīs kategorijas filtriem laiž cauri tikai 8% gaismas. Augstā tonēšanas pakāpe paredzēta apžilbinošai gaismas plūsmai, kas atstarojas no mirgojošām virsmām, piemēram, okeāna virsmas vai apledojušām kalnu virsotnēm, t.i., vietām, kur ir spēcīgi atspīdumi no ūdens, sniega un ledus. Ar šīm saulesbrillēm nekādā gadījumā nedrīkst sēsties pie automašīnas stūres - 4.filtru kategorijas briļļu lēcas knapi laiž cauri gaismu un autovadīšanai būs par tumšu.

Jo gaišāka ir apkārtne, jo augstāka filtru kategorija ir nepieciešama. Jāatceras, ka tikai saulesbrilles ar augstas kvalitātes lēcām nodrošina uzticamu aizsardzību pret UV starojumu un apžilbšanu vasaras laikā. Mūsu speciālisti ieteiks Jums piemērotākās saulesbrilles.

Mūs var atrast

Divi vienā!

Jūs vēlaties saulesbrilles un korekcijas brilles vienā? "Fielmann" piedāvā dažādas iespējas - gan brilles ar koriģējošām saules briļļu lēcām, gan brilles ar tumšām  (fotohromām/hameleona) briļļu lēcām. Šīs lēcas telpās ir pilnīgi caurspīdīgas, dienasgaismā ir nedaudz aptumšotas un saulē kļūst par saulesbrillēm.

Fotohromas lēcas

Saulesbrilles: Fielmann.

Jebkurā "Fielmann" optikas salonā Jums ir pieejamas vairāk nekā 2000 brilles. To skaitā - plaša saulesbriļļu izvēle. Jūs  varat izvēlēties briļļu ietvarus no dažādiem materiāliem, piemēram, metāla, titāna, acetāta, plastmasas u.c. Mūsu optikas salonos atradīsiet Jūsu sejas formai piemērotākās saulesbrilles: klasiskās vai "pilota" brilles, retro stila brilles vai sportiska dizaina brilles. Ienāciet piemērīt saulesbrilles tuvākajā "Fielmann" optikas salonā un ļaujiet ieteikt Jums piemērotāko variantu.

Mūs var atrast

Optiskās saulesbrilles

Mūsdienās gandrīz visus redzes traucējumus var koriģēt ar saulesbrillēm, kas izgatavotas atbilstoši Jums nepieciešamajai redzes korekcijai. Nav svarīgi, vai Jūs lietojat brilles lasīšanai, brilles redzei tālumā vai progresīvās brilles, jo briļļu lēcas var pārveidot par uzticamām saulesbrillēm.

Optiskās saulesbrilles

fielmann-948x474-lv-antri_8164-9eba9431d82a0c359be2953fc097d4d1.PNG
Pērkot divas saulesbrilles, otras saņemiet par puscenu. Atlaide tiek piemērota lētākajām vai tādas pašas cenas saulesbrillēm.

Saules brilles ar polarizētām lēcām

137ndid-sun-poliarizuoti-sun-lesiai-lv_9851-171d1e7960af5ed95b2e004812073f1a.PNG

Polarizētajām saulesbrillēm ir speciāli polarizācijas filtri, kas līdz minimumam samazina atspīdumus un pasargā no apžilbšanas. Šīs saulesbrilles ir iecienījuši arī cilvēki, kuru acis ir īpaši jutīgas pret gaismu.

Polarizētās lēcas

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei