Īpašas kontaktlēcas: Fielmann.

"Fielmann" optikā jūs varat iegādāties ne tikai populārākās dienas, divu nedēļu, mēneša un krāsainās kontaktlēcas. Lai uzlabotu korekciju visos attālumos, mēs piedāvājam daudzfunkcionālās (progresīvās) kontaktlēcas.

Sfēriskās kontaktlēcas

Ar sfēriskajām kontaktlēcām tiek koriģēta tuvredzība un tālredzība. Šīs lēcas visos virzienos attālumos saglabā vienādu redzes kvalitāti. Lietojot sfēriskās kontaktlēcas, var skaidri saredzēt gan tālumā, gan tuvumā esošus priekšmetus. Astigmātisma (dažāda acs radzenes izliekuma gadījumā) vai presbiopijas (vecuma tālredzības) korekcijai jāizmanto citas kontaktlēcas. 

Sfēriskās kontaktlēcas tiek iedalītas pēc to lietošanas ilguma: vienas dienas, divu nedēļu un mēneša kontaktlēcas. Mūsu optika speciālisti- optometristi palīdzēs Jums izvēlēties tieši Jūsu vajadzībām atbilstošas kontaktlēcas.

Toriskās kontaktlēcas

Kontaktlēcas ļauj koriģēt arī acs radzene izliekuma (astigmātisma) īpatnības, izmantojot speciālas - toriskās, kontaktlēcas. "Fielmann" salonos ir pieejamas dažādas toriskās kontaktlēcas: mēneša, divu nedēļu vai vienas dienas lēcas.

Kontaktlēcu pārbaude

kl-paslaugos-vidinis-virselis_7700-06846987bbf9b66dd64464f772d1642e.jpg

Vai esat apmierināts ar kontaktlēcām? Vai jūs jūtaties labi ar tām? Apmeklējiet "Fielmann" salonus - mūsu optometristi pārbaudīs jūsu kontaktlēcu stāvokli, lai pārliecinātos, vai tās "pareizi pieguļ" jūsu acīm

Pakalpojumi

Multifokālās kontaktlēcas

Multifokālās lēcas ir kontaktlēcas, kas ir paredzētas vecuma tālredzības korekcijai, t.i., tās var kalpot kā alternatīva vai kā papildinājums daudzfunkcionaliem brillēm. Multifokālās kontaktlēcas nodrošina labu redzi visos attālumos: Jūs atkal varat ērti lasīt un vienlaikus skatīties tālumā. Lēcas nodrošina arī labu redzi tuvumā un vidus zonā.

Tā kā multifokālās lēcas pieder sarežģītāku kontaktlēcu grupai, to pielāgošanu jāveic "Fielmann" optikas optometristiem. Izvēloties piemērotas multifokālās lēcas, ir būtiski precīzi izkoriģēt Jūsu redzi, kā arī konstatēt Jūsu acu un asaru plēvītes īpatnības. Tikpat svarīga ir arī Jūsu ikdiena un brīvā laika pavadīšanas veids.

Daudzfunkcionālās brilles

Kādas kontaktlēcas Jums vislabāk der?

"Fielmann" strādājošie optometrijas speciālisti pārbaudīs jūsu redzi, acu un asaru plēvītes īpašības, kā arī palīdzēs izvēlēties piemērotas kontaktlēcas – miopijas, hipermetropijas, astigmātisma vai presbiopijas koriģēšanai.

Mūs var atrast

Sevišķi svarīgi: pareiza kontaktlēcu kopšana

Lietojot multifokālās lēcas, svarīgi atcerēties arī par to higiēnas un kopšanas prasībām. Lai uz lēcu virsmas neuzkrātos netīrumi vai nogulsnes, nepieciešams parūpēties par kontaktlēcu kopšanu! Jo biežāk kontaktlēcas tiks mainītas pret jaunām lēcām, jo mazāk tās būs jākopj. Konsultējieties ar mūsu kontaktlēcu ekspertiem par tieši šim kontaktlēcu veidam vispiemērotāko kopšanas līdzekļu izvēli.

Pakalpojumi

Padomi kontaktlēcu kopšanai:

· Kontaktlēcām un to konteineriem nevajadzētu nonākt saskarē ar krāna ūdeni.
· Pirms pieskaršanās kontaktlēcām, rūpīgi nomazgājiet un iztīriet rokas.
· Izlasiet lietošanas instrukcijas!
· Nejauciet kopā vairākus kopšanas līdzekļus!  
· Katru šķidruma devu lietojiet tikai vienai reizei!
· Regulāri mainiet kontaktlēcu konteinerus!
· Katru reizi pirms kontaktlēcu lietošanas noskalojiet tās ar kontaktlēcu kopšanas škidrumu (ja lietojat multifunkcionālo šķidrumu)!
· Pievērsiet uzmanību kopšanas līdzekļu derīguma termiņam. Nelietojiet tos, kad derīguma termiņš ir beidzies!

redzes-parbaude_2775-7cc2998472f57656afb6e5a7b3f4ed09.png

Sertificēti speciālisti pārbaudīs jūsu redzi 20 minūšu laikā, izmantojot mūsdienīgu aprīkojumu. Viņi uzzinās redzes funkciju stāvokli, piemēram, akomodācijas rezerves, binokulārās un stereo redzes kvalitāti. Tiks veikta acu apskate ar biomikroskopu, novērtēts acs priekšējo struktūru stāvoklis. Jums tiks sniegta pilnvērtīga konsultācija par digitālo un vizuālo redzes uztveri.

Redzes pārbaude

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei