Briļļu kopšana

Brilles kalpos ilgāk, ja jūs rūpēsieties par tām atbilstoši instrukcijas noteikumiem.

 

Korekcijas briļļu lietošanas instrukcija:

1. Korekcijas brilles ir medicīnas ierīces (instrumenti), kas ir izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma, un tās vajadzētu nēsāt tikai personai, kurai tās ir izgatavotas. Neļaujiet citiem lietot jūsu brilles, sargājiet brilles no maziem bērniem.
 
2. Izmantojiet brilles tikai paredzētajai lietošanai. Rāmji nodrošina pareizu lēcu novietojumu saskaņā ar optikā noteiktajiem iestatījumiem. Rāmja deguna balstiem vai tiltam ērti jāpieguļ degunam, kāiņu galiem stigri jāpieguļ galvai aiz ausīm, lai brilles neslīdētu uz priekšu. Kājām nevajadzētu pieskarties auss bļodiņām. Nelieciet brilles uz pieres, galvas vai citādi, kā nav norādīts šajā instrukcijā. Nepiemērota briļļu lietošana var radīt rāmja deformāciju.
 
3. Uzmanīgi uzlieciet un noņemiet brilles ar abām rokām turot viegli aiz kājiņām. Tas novērš rāmju saliekšanu, deformāciju un citus nevēlamus briļļu defektus.
 
4. Periodiski pārbaudiet, vai briļļu forma un novietojums ir pareizi. Ja jūtat diskomfortu valkājot brilles, vai sliktāk redzat, sazinieties ar tuvāko Fielmanas optiku. 
 
5. Sargājiet brilles no mehāniskiem bojājumiem. Turiet tos cietā futrālī. Nedrīkst nēsāt brilles somā bez futrāļa. Neatbilstoša uzglabāšana palielina skrāpējumus, deformāciju un salūzšanas iespēju.

6. Ja lietojat brilles bieži tās noņemot un uzliekot, izmantojiet speciālu virvīti vai ķēdi, domātu briļļu nēsāšanai uz kakla. Ja jūs neizmantojat speciālu virvīti vai ķēdi, novietojiet brilles drošā vietā ar nesalocītām kājiņām. Nenovietojiet brilles ar lēcām uz leju. Aizsargājiet brilles, lai citi priekšmeti nesaskrāpē briļļu lēcas.
 
7. Sargājiet brilles no augstām temperatūrām. Neatstājiet vai neizmantojiet vietās ar karstu gaisu - pirtī, nevēdināmā automašīnā karstās vasaras dienās, pie kamīna, pie ieslēgta matu žāvētāja. Pateicoties pēkšņai temperatūras izmaiņai, var rasties bojājums lēcu pārklājumu virsmā, rāmju deformācija, virsmas vai krāsas bojājumi.
 
8. Nelietojiet koriģējošās brilles kā acu aizsardzības līdzekļus, strādājot ar darba mašīnām, metināšanas mašīnām, ķīmiskiem vai agresīviem materiāliem - šim nolūkam ir jāiegādājas aizsargbrilles. Matu kopšana, kosmētika var bojāt brilles vai lēcu virsmu. 

9. Brilles ir ieteicamas mazgāt tekošā istabas temperatūras ūdenī ar ziepēm. Izvairieties no lēcu tīrīšanas ar nepiemērotiem šķīdumiem. Noslaukiet tikai ar speciālām salvetēm, līdzekļiem,kas domāti lēcu tīrīšanai.
 
10. Mēs iesakām regulāri mainīt tīrāmās drāniņas un briļļu futrāļus. Sakarā ar uzkrāto netīrumu, putekļu un cietvielu daļiņām palielinās lēcu un rāmju virsmas saskrāpēšanas iespēja. Briļļu tīrīšanas audums ir jāuzglabā futrālī ar brillēm. Ja tīrīšanas audums nokrīt zemē, to vairs izmantot nedrīkst.
 
11. Ja brilles ir bojātas, sazinieties ar optikas speciālistu. Nevar brilles labot pašiem – līmēt, lodēt. 

Mūs var atrast

"Fielmann" optikas salonu garantijas saistības

 

akiniai-2021-17_8513-6cc5cf497fd1f08cf3b45739d9957956.jpg

Saulesbriļļu lietošanas instrukcija

Ieteikumi ir balstīti uz pašreizējo ES direktīvu 89/686 / EEC, un aizsardzība no saules stariem atbilst Eiropas standartam EN1836.

Brīdinājumi:
1. Saulesbrilles nav paredzētas skatīties uz tiešiem saules stariem vai tieši uz mākslīgo UV staru avotu. Tās nav piemērotas lietošanai krēslā vai tumsā. 4 filtra kategorijas saulesbrilles nav ieteicamas lietot auto vadīšanas laikā.
2. Lietojot saulesbrilles, izvairieties no tieša kontakta ar sāļu ūdeni vai ķīmiskām vielām - tas var sabojāt lēcas vai to virsmu (piemēram, matu laka).
3. Neatstājiet saulesbrilles karstā gaisā koncentrācijas zonās (piemēram, automašīnās, vannās utt.). Pēkšņas temperatūras svārstības var bojāt brilles.
4. Rāmis ir izgatavots no materiāliem, kas nodrošina vieglu, komfortu un mehānisko izturību, taču šos brilles nevar uzskatīt par pilnīgi drošu vairogu.

Lietošanas funkcijas:
1. Valkāt saulesbrilles pēc to nolūka - uz deguna.
2. Nenēsājiet saulesbrilles uz galvas, pieres un tamlīdzīgi.
3. Uzlieciet un noņemiet brilles TIKAI ar abām rokām viegli turot aiz kājiņām. Nepareiza saulesbrilļļu lietošana izraisa rāmja deformāciju, kas var izraisīt lēcu izkrišanu, vaļīgas skrūves utt.

Tīrīšana un apkope:
1. Brilles pirms tīrīšanas nomazgājiet tekošā ūdenī ar ziepēm bez šķīdinātājiem un spirtu, nosusiniet ar mīkstu vai ar mikrošķiedras salveti.
2. Netīriet brilles ar netīru vai tam nepiemērotu audumu, jo tas var sabojāt lēcu virsmu. Izvairieties no sausas tīrīšanas. Visās Fielmanas optikās bez maksas tiek piedāvāts profesionāls briļļu tīrīšanas pakalpojums.

"Fielmann" pakalpojumi un garantijas

 

Briļļu uzglabāšana:
Uzglabāt cietā futrālī, sausā vidē, kurā temperatūra ir no -10 ° C līdz + 40 ° C.

Kategorijas un filtru veidi:
1. Simboli (cipari un / vai burti)- var atrast uz brilles kājām pie modeļa koda - pēdējās divas rakstzīmes.
2. Numurs norāda filtra kategoriju, un burts norāda filtra veidu (N = Normal, P = polarizācija, F = Foto Chromium).
3. Skaitlis pie fotohromāmlēcām (F) attiecas uz kategoriju, kad lēca ir aptumšota; Kad lēcas ir gaišas, tās atbilst 1.

Aizsardzības filtri

Garantijas un negarantijas remonts:
Sniedziet brilles profilaktiskai apkopei un remontam jebkurā Fielmann optikā. Darbs tiks veikts, izmantojot oriģinālās briļļu daļas un aprīkojumu.
 
 

 

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei