Daudzfunkcionālās brilles: redzei dažādos attālumos.

Vai Jums ir gadījies meklēt vienas brilles, lai varētu atrast citas brilles? Tie, kas lieto vairākas brilles - vienas brilles lasīšanai, citas - redzei tālumā, sapratīs, cik apgrūtinoša var kļūt briļļu meklēšana vai pastāvīga briļļu nomaiņa.

Mūsdienās ar vienām - daudzfunkcionālām brillēm, var atrisināt uzreiz trīs problēmas: koriģēt tuvredzību, vecuma tālredzību, un vienlaikus nodrošināt labu redzi vidējā attālumā, piemēram, strādājot pie rakstāmgalda. Šo briļļu lēcās ir iestrādātas zonas, kas paredzētas redzei dažādos attālumos: tuvumā, tālumā un vidējā attālumā.

Lietojot daudzfunkcionāls brilles, Jūs varēsiet atpazīt savu gaiteņa galā stāvošo darba kolēģi, tikšanās laikā varēsiet ieskatīties savu biznesa partneru acīs un izlasīt līguma projektu, nenomainot brilles. Daudzfunkcionāls brilles ir piemērotas visiem gadījumiem un visiem attālumiem. 

 

Daudzfunkcionālās lēcas: laba redze jebkurā attālumā

Daudzfunkcionālās brilles optikas speciālisti mēdz dēvēt arī par "multifokālajām" brillēm, jo ar vienu briļļu lēcu tiek koriģēti vairāki redzes traucējumi. Tas nozīmē, ka, paskatoties augšup, caur daudzfunkcionālo briļļu lēcām labi redzēsiet tālumā esošus objektus, savukārt, paskatoties lejup, caur brillēm varēsiet labi redzēt tuvumā. Mūsdienīgas ražošanas metodes nodrošina, ka minimāli neskaidrs attēls parādās tikai daudzfunkcionālo lēcu perifērajā (sānu) zonā, turklāt lielākā daļa briļļu lietotāju to praktiski nemana, kā arī to var viegli kompensēt, pagriežot galvu. 
 
Lietojot daudzfunkcionālās brilles, Jums vairs nebūs pastāvīgi jānomaina dažādas brilles - tas ir liels atvieglojums cilvēkiem, kuru acīm ir ātri jāpielāgojas  biežām dažādām situācijām un dažādiem attālumiem. Atšķirībā no lasīšanas brillēm, daudzfunkcionālās brilles nodrošina lielisku redzi tuvumā, tālumā un vidējā attālumā. Lietojot daudzfunkcionālās brilles, Jūsu acis netraucēti skatīsies turp un atpakaļ dažādos redzes attālumos.
 
Daudzfunkcionālās brilles ir ērta un mūsdienīga vecuma tālredzības (presbiopijas) korekcijas iespēja. Daudzfunkcionālās lēcas vizuāli ne ar ko neatšķiras no parastajām monofokālajām lēcām, kuras paredzētas redzei tuvumā vai redzei tālumā.

Ieteikums

Rūpīgi izvēlēties briļļu ietvarus, jo ne visi briļļu ietvari ir piemēroti progresīvajām brillēm - ir nepieciešamas arī attiecīga lieluma briļļu lēcas. Lai piemeklētu vispiemērotākās progresīvās brilles, ienāciet jums tuvākajā "Fielmann" optikas salonā.

Briļļu lēcas - redzes zonu salīdzinājums

60pdid-ak-lesiai_matymo-zonu-palyginimas-lv_1583-f8d5fc71e431cbfaa57303cb8da3995f.PNG

Centrēšanas nozīme

52ndid-ak-centravimas-new_1145-8d819a2e21b9a924a38125ba7d9b5057.jpg

"Fielmann" optikā mūsu optikas speciālisti Jūsu brilles precīzi iecentrēs : precīza attāluma starp acu centriem un augstuma no lēcas centra līdz apakšējā rāmja malai noteikšana nodrošinās kvalitatīvu redzi. Tikai pāris milimetru neprecizitāte var izraisīt blakusparādības: nogurumu, pašsajūtas pasliktināšanos vai galvassāpes.

Briļļu ceļš pie pircēja

Atbildīga mērījumu veikšana nodrošina labu redzi

Pareizai daudzfunkcionālo briļļu izvēlei nepieciešams veikt Jūsu redzes pārbaudi. "Fielmann" salonos Jūsu redzi pārbaudīs profesionāli optikas speciālisti, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Pēc redzes pārbaudes veikšanas mūsu optikas speciālisti palīdzēs izvēlēties Jūsu redzei optimāli piemērotus briļļu ietvarus un daudzfunkcionālās lēcas. Jūs varat izvēlēties dažādu materiālu brilles, dažādus pārklājumus, kā arī dažādas biezuma un tonēšanas pakāpes.

Daudzfunkcionālo briļļu izgatavošanai nepietiek ar Jūsu redzes pārbaudi, briļļu ietvariem un lēcām. Ir nepieciešams veikt arī precīzu optisko pielāgošanu - noteikt precīzu attālumu starp acu centriem, noteikt attālumu no acs zīlītes līdz briļļu ietvara malai, kā arī veikt citus mērījumus (attālumu no acs zīlītes līdz lēcai, ietvara izlieces leņķi utt.). Pamatojoties uz šiem mērījumie, tiks izgatavotas tieši Jums piemērotas brilles, nodrošinot augstāko redzes kvalitāti. Ja nepareizi pielāgotu briļļu ietvaru dēļ brilles pietiekami stingri nepieguļ, to lietošana var radīt diskomfortu. Pasūtot brilles "Fielmann" optikas salonos, redzes pārbaudi, briļļu lēcu centrēšanu un briļļu ietvaru pielāgošanu veiksim pilnīgi bez maksas..

Optimāla Jūsu daudzfunkcionālo briļļu pielāgošana darbam ar datoru ir atkarīga arī no šādiem faktoriem: darbā lietotajām iekārtām un to izvietojuma, briļļu lietošanas un lasīšanas īpatnībām.  Lai noteiktu šos faktorus, mūsu salonos strādājošie speciālisti palūgs Jūs imitēt Jūsu ieradumus un uzdos jautājumus par Jūsu darba un mājas vidi. Saņemtā informācija palīdzēs vēl precīzāk piemekēt daudzfunkcionālās brilles un nodrošinās lielisku redzes kvalitāti.

Tikpat svarīgs ir arī briļļu saņemšanas posms - lai nodrošinātu, ka Jūsu daudzfunkcionālās brilles ērti pieguļ, optikas speciālistiem jānodrošina, lai individuāli izgatavotās brilles ir labi pielāgotas Jūsu sejai: briļļu ietvariem ir jānodrošina nepieciešamais lēcu stāvoklis attiecībā pret acīm, brillēm labi jāpieguļ sejai ar tilta vai deguna balsta palīdzību, kājiņu galiem, tos aizāķējot aiz ausīm, cieši jāpieguļ pie galvas, brilles nedrīkst skart deniņus vai auss gliemežnīcas, pirms briļļu izgatavošanas noteiktajiem centrējuma punktiem jāsaglabājas nemainīgiem.

Bezmaksas redzes pārbaude

Ieteikums: lietošanu uzsākt agrāk un nēsāt biežāk

Mūsu optikas speciālisti iesaka savlaicīgi sākt lietot daudzfunkcionālās brilles, jo tādējādi acis pie brillēm pieradīs daudz vieglāk. Jo biežāk lietosiet brilles, jo ātrāk pieradīsiet pie savām daudzfunkcionālajām brillēm. Vairums klientu uzsāk to lietošanu uzreiz pēc briļļu saņemšanas vai dažas dienas pēc saņemšanas.

fielmann-918x585-zema-kaina-lv_540-15eca72a933c7bb2425ce77ae74c73ff.PNG
Iegādājoties brilles salonā "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.
 

Gudrās brilles darbam ar datoru

“Eyezen” brilles - gudrs lēmums, visiem, kuri strādā pie datora. Šo briļļu lēcu dizains atvieglo acu darbu tuvumā, tādējādi, ilgstoši skatoties ekrānā, tiek novērsts acu saspringums. Šādas brilles ir piemērotas arī cilvēkiem ar labu redzi, kuri pastāvīgi strādā ar datoru un bieži izmanto viedtālruņus. Papildus tam, īpašais briļļu pārklājums novērš kaitīgo zili-violeto staru iedarbību un mazina intensīvās ekrāna gaismas iedarbību.

"Biroja brilles" lieliskai redzei dažādos attālumos

Speciāli izstrādātās aizsargbrilles, kuras paredzētas darbam ar datoru, ir pilnībā pielāgotas darbam dažādos attālumos. Tās bieži sauc par "Biroja brillēm". Šādas brilles ir labākais risinājums, kad ir labi jāredz dažādos biroja darbu attālumos- datora monitorā, dokumentos, plauktos utt. Jāuzsver, ka galvenā priekšrocība ir tā, ka ar šādām brillēm labi var redzēt gan vidējo attālumu, gan lasāmzonu.

Mūs var atrast

 

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei