Modernas brilles par klientiem izdevīgām cenām

Fielmann AG, vācu kompānija, kas dibināta pirms vairāk nekā 40 gadiem, ir būtiski mainījusi optikas tirgu, piedāvājot saviem klientiem daudz inovatīvu risinājumu, kuri vēl nekad nav bijuši tirgū. Viens no tiem ir zemas cena kvalitatīvām brillēm, kuras var izmantot visi, ne tikai klienti ar augstu ienākumu līmeni.

Vairums citu optikas uzņēmumu briļļu ietvarus, lēcas un izejvielas iegādājas no vairumtirdzniecības starpniekiem, vēlāk savās darbnīcās saliekot kopā galīgo produktu - brilles. Briļļu ietvaru izcelsme un kvalitāte šādos gadījumos ir grūti nosakāma, savukārt, pārdošanas cena pieaug. Jo populārāks ir preces zīmols, jo lielāks ir klienta samaksātais uzcenojums. 
 
"Fielmann" optikas uzņēmums darbojas citādi. Iepriekšējā gadā Eiropā pārdevām 7,8 miljonus brilļu, dienas laikā pārdodot vairāk nekā 25 000 briļļu. Briļļu ietvarus ražojam Vācijā un iepērkam no uzticamiem ražotājiem Tālajos Austrumos. Preces tieši, bez starpniekiem, piegādājam mūsu optikas saloniem. Lielā apgrozījuma un tiešās piegādes dēļ preces briļļu izgatavošanai varam iegādāties lētāk, tādēļ varam piedāvāt arī izdevīgākas cenas saviem klientiem. Mēs esam ražotāji, pārdevēji un optikas speciālisti.
 

akiniai-2021-5_2719-5c27112a2818f1841cd60285bd031bd4.jpg
 
Kāpēc vērts izvēlēties "Fielmann":
  • Bezmaksas redzes pārbaude
  • Bezmaksas korekcijas briļļu apkope 3 gadu laikā
  • “Nulles tarifa” briļļu ietvara kolekcija
  • Zemākās cenas garantija
  • Brilles lizingā
"Fielmann" pakalpojumi un garantijas

"Fielmann" kolekcija

Viena no Fielmann īpašajām iezīmēm ir "Fielmann" kolekcija, kurā tiek atspoguļotas jaunākās modes tendences. Kolekcijās varat atrast briļļu ietvarus pat no 0 Eur.

Jaunākajām modes tendencēm atbilstošu "Fielmann" kolekcijas briļļu ietvaru cena ir par apmēram 70 % zemāka nekā vidējā briļļu ietvaru tirgus cena. "Fielmann" nodrošina trīs gadu garantiju visām korekcijas brillēm, arī bērnu brillēm. Visi Fielmann briļļu ietvari ir pārbaudīti "Fielmann" laboratorijā Vācijā un atbilst EN ISO 12870 standarta prasībām. Tie ir izturīgi pret koroziju, gaismas efektu un nesatur niķeli.

"Fielmann" optikas salonos par izdevīgām cenām pārdodam arī populārāko zīmolu briļļu ietvarus, un uz visām brillēm ir spēkā zemas cenas garantija. Populārāko zīmolu preču cenas "Fielmann" optikas salonos ir līdz 50 procentiem zemākas par vidējo tirgus līmeni.

 fielmann-918x585-zema-kaina-lv_626-b31dabe51f29004c71ae5c94e52425bf.PNG

"Fielmann" salonos veiktie pirkumi ir vienmēr izdevīgi. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Pakalpojumi un garantijas

Klients esi tu!

Jau kopš savas darbības pirmsākumiem "Fielmann" piedāvā saviem klientiem izdevīgus pakalpojumus: trīs gadu garantiju, zemākās cenas garantiju, briļļu bezmaksas apkopi un redzes testu. Mūsu veiksmes garantija ir plaša preču izvēle un profesionāli optikas speciālisti.
 
„Klients esi TU“ ir mūsu biznesa filozofijas moto. "Fielmann" darbinieki nekad nespiedīs iegādāties dārgāko produktu, bet gan atradīs individuālu klienta redzes problēmu risinājumu par piemērotu cenu. Klientu vajadzībām veltītā uzmanība padarīja "Fielmann" par Eiropas tirgus līderi.

Mūs var atrast
MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei