Brilles Jūsu iemīļotajam sporta veidam

Augsti sasniegumi sportā ir atkarīgi no ātras situācijas uztveres un reakcijas. Neatkarīgi no tā, vai ar sportu nodarbojaties hobija līmenī vai spēlējat amatieru līgā, Jūsu veiksmi un drošību pirmām kārtām nodrošina laba redze.

Diemžēl lielākā daļa cilvēku pirms sporta nodarbībām brilles noņem - pēc ekspertu vērtējuma apmēram 40 % cilvēku, kuriem ir redzes traucējumi, trenējas bez brillēm. Tomēr jebkurš profesionālis, amatieris vai vienkārši sporta cienītājs lieliski zina par piemērota apģērba nozīmi sportā, un brilles sportam arī ietilpst šajā kategorijā.

Garantēta kvalitāte

23ndid-ak-treju-m-garantija_1607-84c2e8eec38adf538e3527783cce7a51.jpg

Pērkot  brilles Fielmann optikās varat būt droši, ka iegūstiet augstāko kvalitāti. "Fielmann" laboratorijās pārbauda visu tirdzniecībā esošo saulesbriļļu aizsardzību pret UV stariem.

"Fielmann" pakalpojumi un garantijas

Saulesbrilles sportam?

Runājot par brillēm sportam, visbiežāk domājam par saulesbrillēm, t.i., brillēm, kuru dizains ir pielāgots sporta nodarbībām. Brilles sportam var pielāgot Jūsu nepieciešamajai redzes korekcijai (dioptrijām) ar tonējumu vai bez tā, un tam ir liela nozīme sportojot. Tādas aizsargā pret apžilbšanu, ultravioletajiem stariem, no vēja, hlora vai sāļa ūdens.

Aizsargājiet acis no saules iedarbības

40pdid-ak-uv-apsauga-lv_5262-c6be379634490eb806ed0715cf863803.PNG

Svarīgākais kritērijs, iegādājoties saulesbrilles, ir 100% aizsardzība no ultravioletā starojuma.

Augstu kalnos un ūdens tuvumā tiek fiksēta lielākā saules starojuma intensitāte, kā arī lielākā ultravioletā starojuma iedarbība. Jo augstāk kalnos, jo lielāks ir saules starojums - katrus 1000 metrus augšup saules starojums palielinās par 20 procentiem. Iedarbību vēl vairāk pastiprina atspīdumi, piemēram, sniega gaismas caurlaidība ir 95 %. Ja acis nav pietiekami labi aizsargātas ar piemērotām saulesbrillēm, augstās intensitātes ultravioletais starojums vai izraisīt acs gļotādas vai radzenes iekaisumu.

Aizsardzība no saules

Vai vienas brilles sportam ir derīgas visiem sporta veidiem? Līdzīgi kā Jūs izmantojat dažādu sporta inventāru dažādiem sporta veidiem, tā arī brilles sportam, kas paredzētas individuālajām sportista vajadzībām, garantē aizsardzību, skaidru redzi un var uzlabot sportiskos rezultātus.

Svarīgākie kritēriji, iegādājoties saulesbrilles, ir ne tikai to optimāla forma, bet arī aizsardzība pret apžilbšanu un ultravioleto starojumu, putekļiem, piesārņojumu, vēju, gaisa plūsmu un lietus. Turklāt jāpiemin, ka saulesbrilles ir jāaprīko ar pienācīgu vēdināšanas sistēmu, kas aizsargā no mitruma veidošanās uz briļļu lēcu virsmas.

Lietošanai iekštelpās paredzētās brilles sportam visbiežāk ir bez tonējuma. Tās ir triecienizturīgas, ar izturīgām lēcām, ar deguna un sānu malu aizsardzību, un nodrošina skaidru redzi sporta zālē. Turklāt galvas apsējs nodrošina drošu sporta briļļu fiksāciju.

Zemākās cenas garantija

fielmann-918x585-zema-kaina-lv_3823-b1a8bb26e27bf60bcd25d511ab6814cd.PNG

"Fielmann" salonos veiktie pirkumi ir vienmēr izdevīgi. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

"Fielmann" pakalpojumi un garantijas

Labas brilles sportam ir drošas

Kvalitatīvas brilles sportam tiek ražotas no plastmasas. Tās ir izturīgas, neplīst un nesaplaisā. Visbiežāk sportā tiek lietotas brilles ar izliektām briļļu lēcām - tās aizsargā acis pret apžilbšanu, ultravioletajiem stariem, vēju, putekļiem, piesārņojumu, gaisa plūsmām un lietus.

Deguna balstiem un kājiņu galiem jābūt mīkstiem- tādiem, kas nerada nepatīkama spiediena sajūtu, tai pat laikā nodrošinot, ka brilles labi pieguļ. Brilles nedrīkst noslīdēt, ja galva tik ātri kustināta. Mūsdienu brilles sportam nodrošina nepārtrauktu gaisa cirkulāciju un neļauj izveidoties mitrumam uz lēcu virsmas. Jo pamatīgāk un spēcīgāk brilles pieguļ sejai, jo efektīvāk jādarbojas briļļu vēdināšanas sistēmai.

Uzticieties CE marķējumam

CE marķējumu Jūs atradīsiet uz visu "Fielmann" piedāvāto saulesbriļļu kājiņu iekšpuses. Tā ir garantija, ka saulesbrilles atbilst Padomes direktīvas 89/686/EEK prasībām un saulesbrilles nodrošina uzticamu aizsardzību pret īso viļņu - t.i., viļņu, kuru garums nepārsniedz 380 nanometrus, ultravioleto starojumu.

Speciālas briļļu lēcas sportam

Saulesbrilles ar speciālām lēcām dod daudz vairāk iespēju - konkrētajam sporta veidam pielāgotās briļļu lēcas nodrošina maksimālu perifēro redzi, nostiprina kontrastredzi, izlīdzina gaismas svārstības un nodrošina dabiskāku krāsu uztveri.

Piemēram, dzeltenas vai oranžas nokrāsas briļļu lēcas nostiprina kontrastredzi un palīdz riteņbraucējiem daudz ātrāk ieraudzīt negludumus uz ceļa virsmas mākoņainu laikapstākļu gadījumā. Golfa spēlētāji ar speciālām sporta saulesbrillēm var vieglāk pārredzēt golfa laukumu ar visiem tā uzkalniņiem. Ziemas ārtelpu sporta veidiem ieteicamas speciālas brilles, kas nodrošina konstrastredzi baltas krāsas vidē un kas bloķē atspīdumus.

 

Maināmas lēcas sportam

"Fielmann" salonos varam piedāvāt saulesbrilles sportam ar modernu, maināmu briļļu lēcu sistēmu. Vienam briļļu modelim ir vairākas tonēšanas iespējas, tādēļ briļļu lēcas var mainīt atbilstoši tobrīd aktuālajiem apgaismojuma apstākļiem. Briļļu lēcu nomaiņa notiek ātri, veicot tikai dažas roku kustības.

Ērti: brilles sportam ar Jums nepieciešamo korekciju

Cilvēkiem ar redzes traucējumiem, kas ir iemīļojuši sportu, mēs varam piedāvāt vairākas iespējas: tiešu lēcu ievietošanu atbilstoši nepieciešamajām dioptrijām, iekšējos ieliktņus atbilstoši nepieciešamajām dioptrijām, vai kontaktlēcas.

Optiskās saulesbrilles

Briļļu lēcu ievietošana

Jaunās ražošanas metodes ļauj ievietot briļļu lēcas ar Jums nepieciešamo korekcijas līmeni pat ļoti izliektos sporta briļļu ietvaros. Šādā gadījumā oriģinālajos sporta briļļu ietvaros tiek ievietotas speciālas korekcijas briļlū lēcas. Individuāli pielāgotās briļļu lēcas Jums dāvās lielu komfortu un nodrošinās redzes kvalitāti.

Iekšējie ieliktņi

Daži no sporta briļļu ražotājiem piedāvā tā sauktos "ievietojamos adapterus" jeb iekšējos ieliktņus. Ieliktņos tiek iemontētas Jums nepieciešamās lēcas- atbilstoši Jums nepieciešamajām dioptrijām. Šāda varianta priekšrocība ir tā, ka ir iespējama arī ļoti lielu dioptriju ievietošanai, kas nebūtu iespējams, ja briļļu lēcas tiktu pilnībā mainītas. Turklāt, mainot tikai ieliktni, nevis visu lēcu, ir iespējamas dažādas lēcu kombinācijas, šādi pielāgojot saulesbrilles vairākiem sporta veidiem.
 
Sīkāka informācija "Fielmann" optikas salonos. 

Kontaktlēcas

Vēl viena alternatīva - iegādāties parastas sportam paredzētas saulesbrilles un tās lietot kopā ar kontaktlēcām.

Kontaktlēcas

"Fielmann" savā darbībā izvirza augstas kvalitātes prasības un sadarbojas ar līderiem sportam paredzēto saulesbriļļu un briļļu lēcu ražošanā.

Mūsu optikas speciālisti palīdzēs jums izvēlēties piemērotas saulesbrilles sportam. Lai nodrošinātu izdevīgu cenu, "Fielmann" piešķir zemākās cenas garantiju arī brillēm sportam - ja citā optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, mēs piešķirsim Jums zemāku cenu vai atmaksāsim cenu starpību.

Ieteikumi tiem, kas iegādājas brilles sportam

Svarīgākie kritēriji, lai izvēlētos piemērotākās brilles sportam, ir šādi:
- optimāla, sejai pieskaņota forma;
- aizsardzība pret ultravioleto starojumu;
- apžilbšanas mazināšana;
- aizsardzība pret putekļiem, piesārņojumu, vēju, gaisa plūsmām, lietu;
- uzticama vēdināšanas sistēma, kas nodrošina nepieciešamo gaisa cirkulāciju un bloķē mitruma veidošanos uz briļļu lēcu virsmas.
 
Izvēlieties no plastmasas ražotas saulesbrilles - stingrie plastmasas briļļu ietvari un lēcas palīdzēs izvairīties no traumām krišanas gadījumā. Jebkurām metāliskām daļām, piemēram, briļļu locījuma daļām, jābūt apstrādātām ar mīkstu plastmasu.
 
Ieteikums: pārbaudiet, vai Jūsu izvēlētās brilles sportam ir ērtas: briļļu kājiņām no elastīgas plastmasas vai ar elastīgu lenti jānodrošina, ka brilles cieši pieguļ sejai , tajā pašā laikā nekur nespiežot. Daudzos modeļos ir iemontēta detaļa, kas aizsargā acis no sviedriem.
90ndid-ak-plaukimo-akiniai_6072-a4197de6885fddf193fef1495cb84e59.jpg

Peldēšanas brilles: Fielmann.

Peldēšana droši vien ir pati veselīgākā nodarbība labas fiziskās formas saglabāšanai - tā uzlabo asinsriti, trenē un atslābina visas muskuļu grupas.

Piemērotas peldēšanas brilles nodrošina Jūsu aizsardzību, esot ūdenī, un tā nav tikai aizsardzība pret H₂O molekulu. Slēgtos baseinos acis kairina hlors vai ozons, jūrā šo "funkciju" veic sāls, savukārt upēs un ezeros var būt daudz baktēriju un netīrumu.

Ieteikums: Izmēģiniet peldēšanas brilles

Pievērsiet uzmanību: pat tad, ja brilles nepietur silikona vai gumijas lente, peldēšanas brillēm uz sejas ir jānoturas pāris sekundes. Pretējā gadījumā tās nebūs pietiekami hermētiskas arī ūdenī.

Peldēšanas brilles atbilstoši Jūsu nepieciešamajai redzes korekcijai

Briļļu nēsātājiem peldēšanas prieki bieži vien ir krietni ierobežoti - peldot bez brillēm, viņi jūtas tā, it kā peldētu pa miglu, un arī apkārtne ir izplūdusi. Tuvredzīgiem cilvēkiem peldēšanās jūrā vai slēgtā baseinā var būt bīstama - bez brillēm viņi nevar skaidri saredzēt krastu vai baseina malu.

Labāko redzamību ūdenī un virs ūdens nodrošina individuālās korekcijas peldēšanas brilles. Labāko risinājumu jautājiet "Fielmann" optikas salonos.

Mūs var atrast

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei