Brilles redzei tālumā: Fielmann.

Cilvēkiem ar tuvredzību brilles redzei tālumā bieži vien noder pastāvīgai lietošanai jebkurā attālumā - gan tālumā, gan tuvumā. Par redzēšanu tuvumā parūpējas acis pašas, jo acs lēca ar fokusācijas palīdzību pielāgojas pie attālumu izmaiņām.

Otrajā dzīves pusē jeb pēc 40-45 gadu vecuma acs lēca zaudē savu elastīgumu un pavājinās tās spēja pielāgoties redzēšanai tuvumā. Šādā gadījumā nepieciešams iegādāties tuvuma brilles lasīšanai.

Tuvuma redzes pasliktināšanās ir raksturīga pat tiem cilvēkiem, kas līdz šim nav žēlojušies par nekādiem redzes traucējumiem. Šobrīd klienti var izvēlēties modernu alternatīvu - progresīvās brilles redzei visos attālumos. Šādu briļļu lēcās ir iestrādātas zonas, kas paredzētas redzei visos attālumos - tuvumā, tālumā un vidējā attālumā. Pāreja starp šīm zonām notiek "pakāpeniski" (pēc progresa principa), tieši šī iemesla dēļ brilles tiek dēvētas par progresīvajām.

Daudzfunkcionālās brilles

Briļļu ietvari bez maksas

akiniai-2021-20_4505-b4f9417933db9fbb10e5f24d04c3d546.jpg

Vēlamies, lai laba redze būtu pieejama ikvienam. Lielisku redzi nodrošina ne tikai kvalitatīvi briļļu ietvari, bet arī briļļu lēcas. Ja Jūsu budžets ir ierobežots, izvēlieties bezmaksas briļļu ietvarus, un Jūs varēsiet vairāk investēt kvalitatīvās briļļu lēcās.

Bezmaksas ietvaru kolekcija

Brilles redzei tālumā: Fielmann.

Jums ir radušās šaubas par savu redzi vai esošajām brillēm? Ienāciet pie mums veikt redzes testu - mūsu speciālisti ātri izvērtēs Jūsu redzes stāvokli un sniegs konsultāciju. Ja tomēr izvēlēsieties iegādāties brilles, "Fielmann" optikas speciālisti veiks redzes pārbaudi briļļu izgatavošanai, izmantojot progresīvas tehnoloģijas. Bez šaubām - bez maksas.

Redzes tests/pārbaude nav vienīgais būtiskais "Fielmann" pakalpojums. Lai brilles pielāgotu Jūsu vajadzībām, nepieciešams veikt optometriskos mērījumus - noteikt precīzu attālumu starp acu zīlīšu centriem, izmērīt horizontālo un vertikālo lēcas centrējumu, noteikt attālumu no lēcas līdz radzenes virsmai, ietvara izliekuma leņķi utt.). Pamatojoties uz šiem mērījumiem tiks izgatavotas tieši Jums piemērotas brilles, nodrošinot augstāko redzes kvalitāti. 

Bezmaksas redzes tests

 

 

Plānākas briļļu lēcas

Lielu dioptriju (lēcu optiskā stipruma) gadījumā ieteicams izvēlēties lēcas ar augstu gaismas laušanas koeficientu, šādi samazinot Jūsu briļļu lēcu biezumu. Jautājiet tuvākajā "Fielmann" optikas salonā.

Zemākās cenas garantija

fielmann-918x585-zema-kaina-lv_1752-8fb34f56b87962d0885f27a96523c473.PNG

Iepērkoties "Fielmann", esat droši, ka saņemsiet visizdevīgāko cenu. Ja tādas pašas brilles citā Latvijas optikā atradīsiet lētāk, mēs atmaksāsim starpību.

Zemākās cenas garantija
Gudrās brilles darbam ar datoru

fielmann-918x585-eyezen_8789-82887ae9cd31e4062b01ad368dd93d7d.PNG

“Eyezen” brilles - gudrs lēmums tiem, kas strādā pie datora. Šo briļļu lēcu dizains atvieglo acu darbu tuvumā. Ilgstoši skatoties ekrānā, tiek novērsts acu saspringums. Šādas brilles ir piemērotas arī cilvēkiem ar labu redzi, kuri pastāvīgi strādā ar datoru un bieži izmanto viedtālruņus. Papildus inovatīvajam dizainam, briļļu lēcām esošais īpašais pārklājums novērš kaitīgo zili-violeto staru iedarbību un mazina intensīvās ekrāna gaismas iedarbību.

“Eyezen” brilles

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei