Briļļu ietvari sievietēm

Briļļu ietvari vīriešiem

Saulesbrilles

Briļļu ietvari bērniem

Briļļu pasaule: Fielmann.

Brilles ir ne tikai būtisks redzes palīgs, bet arī lielisks imidža un stila akcents. Tagad arī Jūs varat iegādāties skaistas brilles par izdevīgu cenu.

Katrā "Fielmann" optikas salonā Jūs sastapsiet briļļu pasauli visā tās plašumā: vairāk nekā 2000 briļļu ietvaru, modernā "Fielmann" kolekcija, populārākie zīmoli un dizaina paraugi. Šeit Jūs varēsiet iegādāties sievietēm, vīriešiem un bērniem paredzētas korekcijas brilles ar augstas kvalitātes briļļu lēcām.

"Fielmann" optikas salonos atradīsiet arī kvalitatīvas saulesbrilles ar uzticamu aizsardzību pret apžilbšanu un ultravioletajiem stariem, lai Jūsu acis varētu izbaudīt gan vasaru, gan lielisku redzi.
 
Neatkarīgi no tā, kādas brilles, briļļu rāmji vai lēcas Jums ir nepieciešamas, mūsu optikas speciālisti palīdzēs Jums izvēlēties Jums vispiemērotāko variantu par visizdevīgāko cenu. 
 
Jau kopš savas darbības pirmsākumiem "Fielmann" piedāvā klientiem izdevīgus risinājumus: zemākās cenas garantiju, “Ņulles tarifa” briļļu ietvaru korekciju un bezmaksas 3 gadu briļļu apkopi.

Briļļu kopšana

Brilles kalpos ilgāk, ja jūs rūpēsieties par tām atbilstoši instrukcijas noteikumiem.
 

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei