Optiskās saulesbrilles: Fielmann.

Vai Jūs esat iemīļojuši vasarā braukt ar divriteni, spēlēt futbolu vai koku paēnā lasīt grāmatu? Ar optiskajām brillēm baudīt šos vasaras priekus būs vēl vienkāršāk!

Mūsdienās gandrīz visus redzes traucējumus var koriģēt ar saulesbrillēm, kuras izgatavotas atbilstoši Jums nepieciešamajai redzes korekcijai. Nav svarīgi, vai Jūs lietojat brilles lasīšanai, brilles redzei tālumā vai progresīvās brilles, jo briļļu lēcas var pārveidot par uzticamām saulesbrillēm.

Uzticieties CE marķējumam

CE marķējumu Jūs atradīsiet visu "Fielmann" piedāvāto saulesbriļļu kājiņu iekšpusē. Tā ir garantija, ka saulesbrilles atbilst Padomes direktīvas 89/686/EEK prasībām un saulesbrilles nodrošina uzticamu aizsardzību pret īso viļņu - t.i., viļņu, kuru garums nepārsniedz 380 nanometrus, ultravioleto starojumu.

Svarīgākais kritērijs, iegādājoties saulesbrilles - uzticama lēcu sniegtā aizsardzība no intensīvās saules gaismas un UV starojuma. Ja mūsu acīm ilgstoši netiek nodrošināta nepieciešamā aizsardzība, var rasties acs gļotādas vai radzenes iekaisums. Sevišķi smagos gadījumos var izveidoties acs lēcas apduļķošanās vai acs tīklenes bojājumi.  

Aizsardzība no saules

Neļaujiet saules stariem sevi apžilbināt

akiniai-2021-25_3099-dbef9736f01bbbbdb989f48fef39a71d.jpg

Iegādājoties saulesbrilles, ir būtiski pievērst uzmanību ne tikai aizsardzībai pret UV starojumu, bet arī izvēlēties piemērotu filtru klasi! Filtru klase raksturo briļļu lēcu tonējuma pakāpes intensitāti. Vai zinājāt, ka saules staru intensitāte dienvidu valstīs ir stiprāka nekā ziemeļos? Ja esat ieplānojuši ceļojumu uz Dienvidiem, "Fielmann" iesaka speciālās saulesbriļļu lēcas ar augstāku - UV-400, aizsardzību.

Aizsardzības filtri

Optiskās saulesbrilles: Fielmann.

Mēs varam izgatavot optiskās saulesbrilles dažāda dizaina un dažāda materiāla briļļu ietvaros - gan no modernās "Fielmann" kolekcijas, gan no populāru zīmolu briļļu ietvaru kolekcijas.
 
"Fielmann" atradīsiet arī lielu saulesbriļļu lēcu izvēli - no parastajām lēcām līdz populāru zīmolu spoguļlēcām. Ienāciet piemērīt sev piemērotākās brilles, kā arī konsultējieties ar mūsu optikas speciālistiem.

Mūs var atrast
Divi vienā!

Vai Jūs vēlaties saulesbrilles un korekcijas brilles vienā? "Fielmann" piedāvā dažādas iespējas - gan brilles ar koriģējošām saules briļļu lēcām, gan brilles ar tumšām  (fotohromām/hameleona) briļļu lēcām. Šīs lēcas telpās ir pilnīgi caurspīdīgas, dienasgaismā ir nedaudz aptumšotas un saulē kļūst par saulesbrillēm.

Fotohromās lēcas
redzes-parbaude_8046-53b35f4c59d09766315e0c2abc79b7b7.png
Sertificēti speciālisti pārbaudīs jūsu redzi 20 minūšu laikā, izmantojot mūsdienīgu aprīkojumu. Viņi uzzinās redzes funkciju stāvokli, piemēram, akomodācijas rezerves, binokulārās un stereo redzes kvalitāti. Tiks veikta acu apskate ar biomikroskopu, novērtēts acs priekšējo struktūru stāvoklis. Jums tiks sniegta pilnvērtīga konsultācija par digitālo un vizuālo redzes uztveri.

Redzes pārbaude

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei