Brilles lasīšanai: "Fielmann".

Lai izbaudītu lasīšanu, nepieciešams ērts krēsls, tējas krūzīte un laba grāmata. Tomēr, ja Jūs atvirzāt rokas arvien tālāk, lai varētu salasīt tekstu un Jums ir nepieciešams vairāk gaismas, kā arī lasīšanas laikā jūtat galvassāpes, Jums trūkst pats svarīgākais - brilles lasīšanai!

Vairumam cilvēku, kuriem līdz šim nav bijušas nepieciešamas brilles, pirmās redzes traucējumu pazīmes parādās 40-45 gadu vecumā, kad arī rodas nepieciešamība pēc pirmajām brillēm tieši lasīšanai. Lasīšanai piemērotas brilles ir obligātas, lai nodrošinātu lasīšanas komfortu, jo novecojot samazinās acs lēcas elastīgums un samazinās acs spēja pielāgoties dažādiem attālumiem (akomodācija). Samazinoties acs pielāgošanās spējai, burtu atpazīšanai jāpieliek lielākas pūles..

Vecuma tālredzība, kuru speciālisti dēvē par presbiopiju, ļoti apgrūtina lasīšanu bez brillēm, bet vēlāk to padara pavisam neiespējamu. Redzes traucējumi progresē pamazām, un tie var sākties pat no 35 gadu vecuma. Tomēr lielākajai daļai cilvēku pirmās brilles lasīšanai ar plus 1 dioptriju kļūst nepieciešamas starp 45 un 50 gadu vecumu. 50-60 gadu vecumā acs akomodācija pavājinās vēl vairāk, un tad lasīšanai jau nepieciešamas brilles, kuru optiskais stiprums pārsniedz plus 2 dioptrijas. 

Tomēr uztraukumam nav pamata - vecuma tālredzība ir dabisks process, kas piemeklē visus cilvēkus. Līdz ar novecošanos mūsu acīm kļūst arvien grūtāk pielāgoties pie dažādiem attālumiem. Tādēļ acis vairs nespēj saredzēt tuvumā esošus objektus, burti un cipari saplūst, kļūst neskaidri. Avīžu, karšu, autobusu sarakstu vai grāmatas lasīšanas process kļūst arvien grūtāks - rokas pēkšņi ir kļuvušas "par īsām". 

Vecuma tālredzība bez lasīšanas brilles

51pdid2-ak-presbiopija-be-akiniu_1755-b51422b86b0b2dd93faa67f647c48442.png 51pdid1-ak-presbiopija-su-akiniais_4850-c68a1633d20e877a0359497e41da5e3c.png

Pēc pirmo vecuma tālredzības pazīmju konstatēšanas vērsieties pie ārsta oftalmologa medicīnas iestādē vai pie optometrijas speciālista optikas salonā. "Fielmann" salonos bez maksas veiksim redzes testu un palīdzēsim Jums izvēlēties brilles lasīšanai. Vecuma tālredzība, gluži tāpat kā tuvredzība, ir redzes traucējums, nevis slimība.
 
Svarīgi! Acu slimības: glaukomu, kataraktu, tīklenes defektus un citas acu slimības var diagnosticēt tikai ārsti oftalmologi medicīnas iestādēs. Optikas salonos acu slimību pārbaudes netiek veiktas.

Bezmaksas redzes tests

"Fielmann" optikas salonos speciālisti pielāgos brilles lasīšanai tieši Jūsu individuālajām vajadzībām. Speciālisti ne tikai noteiks Jums nepieciešamo briļļu optisko stiprumu, bet arī izmērīs attālumu starp acu zīlīšu centriem un noteiks citus svarīgus parametrus.

Centrēšanas nozīme

52ndid-ak-centravimas-new_9886-c5711c1dfceb891e2abc00f7ad65a596.jpg

"Fielmann" optikā Jūsu brilles precīzi centrēs mūsu optikas speciālisti: precīza attāluma starp acu centriem un augstuma no lēcas centra līdz apakšējā rāmja malai noteikšana nodrošinās kvalitatīvu redzi. Tikai pāris milimetru neprecizitāte var izraisīt blakusparādības: nogurumu, pašsajūtas pasliktināšanos vai galvassāpes.

Briļļu ceļš pie pircēja

Jūsu vajadzībām pielāgotas brilles lasīšanai

Jums ir jāzina, ka ar lasīšanas brillēm Jūs varat skaidri redzēt tikai tuvumā. Raugoties tālumā, Jūs redzēsiet tikai neskaidrus objektus. Piemēram, restorānā ar lasīšanas brillēm Jūs varēsiet izlasīt ēdienkartes piedāvājumu, tomēr, ja Jums ir nepieciešamas brilles redzei tālumā, ar lasīšanas brillēm Jūs nevarēsiet atpazīt pie blakus galdiņa sēdošos. Viens no risinājumiem varētu būtu briļļu pastāvīga maiņa, tomēr tas nav ērti.

Ērta alternatīva ir daudzfunkcionāls brilles, ar kurām Jūs varēsiet redzēt dažādos attālumos. Pēc ārējā izskata progresīvās brilles neatšķiras no monofokālajām brillēm, t.i., brillēm, kas paredzētas tikai redzei tuvumā vai tikai redzei tālumā.

Daudzfunkcionālās brilles

fielmann-918x585-spa-lv_7109-98cb450bf721bcad494e9b8f8d1f57c2.PNG
Vai jūs zinājāt, ka brillēm patīk peldēties? Nāciet uz "Fielmann" - mēs notīrīsim brilles ultraskaņas vannā.
 

Gatavās lasīšanas brilles, kuras tiek pārdotas aptiekās, tirgū vai pārtikas preču veikalā, nav salīdzināmas ar Jums individuāli pielāgotām brillēm

Standarta gatavās lasīšanas brilles, kas tiek pārdotas aptiekā vai tirgū, tiek izgatavotas atbilstoši pēc standarta starpzīlīšu attāluma centriem un standarta lēcu augstumiem. Tomēr, mēs visi taču esam atšķirīgi. Pat tad, ja Jūsu individuālajā gadījumā šie parametri tikai nedaudz novirzīsies no standarta normas, šādas brilles nebūs atbilstošas Jūsu redzes vajadzībām - nenodrošinās maksimālu skaidrību un komfortu, kā arī iespējams izraisīs blakusparādības - reiboņus un galvassāpes.

Gatavās brilles lasīšanai var izmantot tikai kā "maiņas" brilles, uz laiku nomainot individuāli pielāgotās brilles lasīšanai. Gadījumā, ja Jums steidzami nepieciešams palīgs redzei tuvumā, katrā "Fielmann" optikas salona atradīsiet populārāko gatavo lasīšanas briļļu izvēli.

Mūs var atrast

54ndid-ak-patarimai_3709-fefff2629535d9aab4fb9a627d395f9a.jpg

 

Turklāt gatavās lasīšanas brilles nebūs piemērotas, ja Jums ir nevienmērīgs radzenes izliekums (astigmatisms). Šādā gadījumā ar gatavām brillēm nevarēsiet lasīt tik skaidri un brīvi kā ar Jums individuāli pielāgotām brillēm. Šobrīd klienti var izvēlēties arī modernu alternatīvu - daudzfunkcionāls brilles redzei dažādos attālumos. Šādu briļļu lēcās ir iestrādātas vairākas zonas, kas paredzētas redzei dažādos attālumos: tuvumā, tālumā un vidējā attālumā.

Daudzfunkcionālās brilles

Plānākas briļļu lēcas

Lielu dioptriju (lēcu optiskā stipruma) gadījumā ieteicams izvēlēties lēcas ar augstu gaismas laušanas koeficientu, šādi samazinot Jūsu briļļu lēcu biezumu. Jautājiet tuvākajā "Fielmann" optikas salonā.

Redzes tests "Fielmann" optikas speciālistiem sniedz pirmo informāciju par jūsu redzi. "Fielmann" optikā redzes testu veic bez maksas.

Bezmaksas redzes tests

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei