Pakalpojumi un garantijas

No darbības sākuma piedāvājam klientiem labvēlīgus risinājumus, kas tirgū līdz šim nav bijuši. Ar klientiem piedāvātajiem labiem pakalpojumiem, garantiju un zemām cenām, ''Fielmann” kļuva par optikas salonu līderi Eiropā.

Kvalitāte visos cenu līmeņos

"Fielmann" garantē augstāko kvalitāti visiem briļļu ietvariem, neatkarīgi no to cenas. Bieži izmantotā, taču viegli deformējamā melhiora vietā "Fielmann" kolekcijas briļļu deguna balstiem un smalko detaļu ražošanai izmantojam dārgāku, taču izturīgāku metālu - moneli. Kājiņu un atsperu izgatavošanai izmantojam bronzu. Pat vislētākajiem briļļu ietvariem ir augsta kvalitāte, un tie ir izgatavoti no nerūsējoša tērauda. Savukārt ietvarus no viegla un nealerģiska titāna mēs varam piedāvāt par cenām, kas ir par 50 procentiem zemākas par tirgus vidējām cenām.

Kvalitātes nodrošināšana nebeidzas tikai ar kvalitatīvu materiālu izmantošanu. Kvalitātes kontrole tiek veikta arī pēc tam, kad klients ir izvēlējies briļļu ietvarus un lēcas, visā briļļu izgatavošanas procesa laikā - pirms ražošanas uzsākšanas tiek veikta pārbaude, vai lēcās nav skrāpējumu, negludumu vai cita veida defektu. Darbnīcās ir spēkā stingri kvalitātes noteikumi - ja ir pieļauta kļūda, un lēcu rādītāji ir kaut vai nenozīmīgi novirzījušies, tie tiek pieteikti un izgatavoti no jauna.

Pēc briļļu ietvaru izgatavošanas tiek veikta galīgā kvalitātes kontrole - tikai rūpīgi pārbaudītas brilles "sper soli" pāri optikas salona slieksnim pie sava īpašnieka.

Briļļu celš pie pircēja

 

Bezmaksas briļļu apkope

Mēs nodrošinām bezmaksas briļļu apkopes pakalpojumus 3 gadus visām koriģējošām brillēm ar “Fielmann” kolekcijas rāmjiem, ieskaitot bērnu. Visi "Fielmann" kolekcijas briļļu ietvari ir pārbaudīti "Fielmann" laboratorijās un atbilst LT ISO 12870 standarta prasībām. Tie ir izturīgi pret koroziju un gaismas iedarbību, kā arī nesatur niķeli.

"Fielmann" optikas saloni garantijas saistības

Briļļu kopšana

 

 

Zemas cenas garantija

Iegādājoties preci  Fielmann optikā, jūs varat būt droši, ka saņemsiet preci par visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.
 
Viszemākā cena ir spēkā arī kontaktlēcām - ja tādas pašas kontaktlēcas citā Latvijas optikā atradīsiet lētāk, mēs piemērosim Jums izdevīgu cenu. Ar klientiem izdevīgiem pakalpojumiem, garantiju un zemām cenām, Fielmann ir kļuvis par optikas salonu līderi Eiropā.

Briļļu SPA bez maksas

Nāc uz "Fielmann" - mēs notīrīsim brilles ultraskaņas vanniņā. Pateicoties ultraskaņas vibrācijām, ūdens ar tīrīšanas līdzekli iztīrīs visus netīrumus, kas sakrājušies starp ietvaru un lēcām.
 
Ja nepieciešams, mēs salabosim deformētos ietvarus, pievilksim skrūves,  uzliksim jaunus deguna balstus. Un tas viss ir bezmaksas visiem briļļu lietotājiem.

Bezmaksas redzes pārbaude

Vai bieži jūtaties noguris? Vai Jūs nomoka galvassāpes? Vai Jums sūrst acis? Iesakām iegriezties "Fielmann" salonā uz redzes testu: profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.
 

“Nulles tarifa” ietvaru kolekcija

Katrā "Fielmann" salonā Jūs atradīsiet ne mazāk kā 600 bezmaksas briļļu ietvaru sievietēm, vīriešiem un bērniem.  Visi "Fielmann" kolekcijas briļļu ietvari ir kvalitatīvi un sekmīgi testēti atbilstoši LT EN ISO 12870 standarta prasībām. Kolekcija tiek pastāvīgi papildināta ar jauniem moderniem modeļiem.

Mēs vēlamies, lai laba redze būtu pieejama visiem. Lielisku redzi nodrošina ne tikai augstas kvalitātes ietvari, bet arī briļļu lēcas. Ja jūsu budžets ir ierobežots, izvēloties “Nulles tarifa” ietvarus, jūs varat vairāk ieguldīt kvalitatīvās briļļu lēcās.

“Nulles tarifa” ietvaru kolekcija
Brilles līzingā

"Fielmann" optikās mēs dodam iespēju saviem klientiem iegādāties brilles, maksājot pa daļām. Ikviens, zinot savas finansiālās iespējas, var noteikt savu ikmēneša iemaksu vai periodu (līdz pieciem gadiem), kura laikā viņš vēlas atmaksāt aizdevumu. Šo pakalpojumu var izmantot persona, kas saņem algu vai kurai ir pastāvīgi ienākumi: pensijas, pabalsti u.tml.
 
Lai iegūtu papildinformāciju par līzinga pakalpojumiem, sazinieties ar "Fielmann" optiku.

 

Klientu apkalpošana

Mēs vēlamies būt pārliecināti, ka esat apmierināts ar "Fielmann" produktiem un pakalpojumiem. Ja tas tā nav vai jums ir ieteikumi par mūsu preču un klientu apkalpošanas pakalpojumu kvalitātes uzlabošanu, lūdzu, informējiet mūs, zvanot pa telef. nr. 22313929 (zvaniet darba dienās no 9 līdz 18) vai rakstiet uz info@fielmann.lv
 
Mēs pieņemsim visus jūsu komentārus un priecāsimies jums palīdzēt.

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei