Pakalpojumi kontaktlēcu lietotājiem

Optometrijas speciālistu konsultācija un zemas cenas garantija ir "Fielmann" privilēģija kontaktlēcu lietotājiem. Mēs garantējam, ka "Fielmann" salonos jūs iegādāsieties pareizās kontaktlēcas.

"Fielmann" optikas salonos Jums tiks sniegti šadi pakalpojumi:


· Redzes pārbaude ar un bez kontaktlēcām
· Priekšējo acs daļu apskate
· Acs radzenes liekuma rādiusa mērīšana
· Individuāla konsultācija, izvēloties produktu
· Konsultācija par kontaktlēcu lietošanu
· Pamatinformācija par kontaktlēcu kopšanu
· Izmēģinajuma kontaktlēcu ielikšana un apmācība optikas salonā

Mūs var atrast

Kontaktlēcu pārbaude

"Fielmann" iesaka reizi 6 mēnešos vai reizi gadā veikt kontaktlēcu kontroli. To jebkurā brīdī iespējams veikt mūsu optikas salonos.  
 
"Fielmann" optometristi ne tikai pārbaudīs kontaktlēcu ievietošanas pareizību, bet arī izskaidros kontaktlēcu kopšanas noteikumus. Katram kontaktlēcu tipam ir plašs dažādu tīrīšanas un kopšanas līdzekļu klāsts. Kopšanas līdzekļi jums ir jāizvēlas individuāli, ņemot vērā Jūsu vajadzības un iespējamās alerģijas.

Mūs var atrast

 

Zemas cenas garantija kontaktlēcām

Iegādājoties preci "Fielmann" optikā, jūs varat būt droši, ka saņemsiet preci par visizdevīgāko cenu. Ja tādas pašas kontaktlēcas citā Latvijas optikā atradīsiet lētāk, mēs piemērosim Jums izdevīgu cenu.

Pakalpojumi un garantijas

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei