Vienas dienas kontaktlēcas: Fielmann.

Jūs esat apmierināti ar savām brillēm, taču sporta laikā tās Jums traucē? Nekādu problēmu! Vienas dienas kontaktlēcas ir lielisks variants briļļu nomaiņai attiecīgās situācijās - sportojot, dejojot vai citās nodarbībās, kur brilles var traucēt.

Vienas dienas, gluži tāpat kā mēneša lēcas, ir mīkstās kontaktlēcas. Tās patīkami pieguļ radzenei,praktiski nevar just, un pie to lietošanas var viegli pierast.

Atšķirībā no divu nedēļu lēcām vai mēneša lēcām vienas dienas kontaktlēcām nav nepieciešama kopšana. Katru dienu Jūs ieliksiet jaunas lēcas, kuras vakarā izmetīsiet ārā. Šo kontaktlēcu lietošana salīdzinājumā ar citām kontaktlēcām ir pati vienkāršākā.

Padoms: mazgājiet rokas!

Pirms paņemat rokās vienas dienas kontaktlēcas, rūpīgi nomazgājiet rokas ar neitrālām un netaukainām ziepēm - šādi Jūs pasargāsiet kontaktlēcas no iespējamas saskares ar baktērijām vai citiem slimību izraisītājiem.

Kādas kontaktlēcas Jums ir vispiemērotākās?

Mūsdienās gandrīz visus redzes traucējumus var koriģēt ar vienas dienas kontaktlēcām. Ar sfēriskajām lēcām tiek koriģēta tuvredzība un tālredzība. Toriskās lēcas palīdz koriģēt nevienmērīga acs radzenes liekuma radīto astigmātismu. Multifokālās kontaktlēcas ir piemērotas vecuma tālredzības korekcijai. Neatkarīgi no tā, vai Jūs lēcas lietojat pastāvīgi vai tikai reizēm kā briļļu aizvietotājas, pirmais solis ved pie optometrista, kurš pārbaudīs Jūsu redzi un sniegs ieteikumus, izvēloties piemērotu produktu, pielāgos Jūsu vajadzībām visatbilstošākās lēcas un apmācīs, kā ar tām rīkoties.    

Mūs var atrast

Kontaktlēcu pārbaude

kl-paslaugos-vidinis-virselis_597-38ce9d7f6f5e936922210b7684ecd586.jpg

Vai esat apmierināts ar kontaktlēcām? Vai jūs jūtaties labi ar tām? Apmeklējiet "Fielmann" salonus - mūsu optometristi pārbaudīs jūsu kontaktlēcu stāvokli, lai pārliecinātos, vai tās "pareizi pieguļ" jūsu acīm.

Pakalpojumi

Zemas cenas garantija vienas dienas kontaktlēcām

Iegādājoties preci  Fielmann optikā, jūs varat būt droši, ka saņemsiet preci par visizdevīgāko cenu. Ja tādas pašas kontaktlēcas citā Latvijas optikā atradīsiet lētāk, mēs piemērosim Jums izdevīgu cenu.

Pakalpojumi un garantijas

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei