Saulesbrilles ar polarizētām lēcām

Jau kopš senseniem laikiem cilvēki ir meklējuši risinājumus acu aizsardzībai no apžilbinošās saules gaismas. Piemēram, inuītu ciltis koka brillēs izgrieza tikai mazu šķirbiņu, lai redzētu apkārtni, un šādi sargāja savas acis no sniegāju spilgti baltās gaismas. Mūsdienās Jūs varat iegādāties brilles ar polarizācijas filtriem un tādu kvalitāti, par kurām senās ciltis nevarēja pat sapņot.

137ndid-sun-poliarizuoti-sun-lesiai-lv_755-df1f902a98a16fea288ea5ef594d23d4.PNG
Ūdens sporta cienītāju, piemēram, burātāju, vidū polarizētās saulesbriļļu lēcas ir sevišķā cieņā. Uz ūdens virsmas bieži rodas atspīdumi, kas nogurdina acis un pasliktina redzamību. Šādi nepatīkami atspīdumi veidojas ne tikai uz ūdens virsmas, bet arī uz sniega un uz slapjām ielām pēc nolijuša lietus. Jo zemāk atrodas saule, jo spēcīgāk redzei traucē atspīdumi, kuri sasprindzina un nogurdina acis.
 
Klasiskās saulesbriļļu lēcas nevar efektīvi novērst spēcīgus atspīdumus. Tikai speciāli polarizētie filtri savas specifiskās struktūras dēļ bloķē atspīdumus un dāvā iespēju redzēt kontrastainas un asas krāsas.
 
Šādas saulesbriļļu lēcas būs noderīgas visur, kur nepieciešama aizsardzība no saules atspīdumiem. Ja Jūs esat ūdens vai ziemas sporta veidu cienītājs, zvejnieks vai daudz laika pavadāt pie automašīnas stūres, Jūs ātri vien novērtēsiet polarizēto saulesbriļļu priekšrocības. Šīs saulesbrilles ir iecienījuši arī cilvēki, kuru acis ir īpaši jutīgas pret gaismu.
 

Polarizācijas efekts

148pdid-sun-poliarizacijos-efektas-lv_3361-80fc6a4db372df50497f72caadc73ab3.PNG

Garantēta kvalitāte un aizsardzība no saules

Iegādājoties saulesbrilles optikas salonos "Fielmann", Jūs varat būt simts procentīgi droši: visām "Fielmann" piedāvātajām saulesbrillēm ir CE marķējums, un tās atbilst standarta DIN EN ISO 12312-1, kā arī Padomes direktīvas 89/686/EEK prasībām. "Fielmann" savās Vācijā esošajās laboratorijās pārbauda saulesbriļļu gaismas caurlaidības īpašības, kā arī aizsardzību pret UV starojumu.

Mūs var atrast

Optiskās saulesbrilles: Fielmann.

Vai Jūs lietojat brilles? Droši vien Jūs vēlaties, lai arī saulesbrillēs jums būtu laba redze, vai ne? Mēs varam izgatavot modernas saulesbrilles, izvēloties ietvarus no "Fielmann" kolekcijas, kā arī populāru zīmolu saulesbrilles ar Jūsu redzei atbilstošām saulesbriļļu lēcām.

Mūs var atrast

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei