Divu nedēļu kontaktlēcas: Fielmann.

Divu nedēļu jeb 14 dienu kontaktlēcas ir lēcas, kuras ir derīgas lietošanai katru dienu divu nedēļu laika periodā.

Divu nedēļu kontaktlēcas tiek mainītas biežāk nekā mēneša kontaktlēcas. Šādi būtiski tiek samazināta iespēja, ka tās pārklāsies ar nogulsnēm: lipīdiem, proteīniem, svešķermeņiem vai kosmētiku. Tādējādi uzlabojas kontaktlēcu lietošanas komforts un piemērotība. Divu nedēļu lēcām, tāpat kā mēneša lēcām, ir obligāta rūpīga ikdienas kopšana.

"Fielmann" piedāvā divu nedēļu kontaktlēcas tālredzības, tuvredzības, astigmātisma, kā arī vecuma tālredzības korekcijai.

Mūs var atrast

Kontaktlēcu pārbaude

kl-paslaugos-vidinis-virselis_6308-4b355a0a9249806e6058621047d3a5d6.jpg

Vai esat apmierināts ar kontaktlēcām? Vai jūs jūtaties labi ar tām? Apmeklējiet Fielmann salonus - mūsu optometristi pārbaudīs jūsu kontaktlēcu stāvokli, lai pārliecinātos, vai tās "pareizi pieguļ" jūsu acīm.

Pakalpojumi

Vai divu nedēļu lēcas ir Jums piemērotas?

Tas, vai divu nedēļu lēcas ir Jums piemērotas, ir atkarīgs no tā, kādu redzes traucējumu vēlaties koriģēt. Piemērotu kontaktlēcu izvēlei svarīgas ir arī acu un asaru plēvītes īpatnības. 
 
Neatkarīgi no tā, vai Jūs lēcas lietojat pastāvīgi vai tikai reizēm, lai aizstātu brilles, pirmais solis ceļā pie lēcām ved pie optometrista, kurš pārbaudīs Jūsu redzi un sniegs ieteikumus, izvēloties piemērotu produktu, kā arī pielāgos Jūsu vajadzībām visatbilstošākās lēcas un apmācīs, kā ar tām rīkoties.

Mūs var atrast

Vai esat kādreiz izmēģinājuši vienas dienas kontaktlēcas?

Vai jūs regulāri lietojat brilles, bet tās traucē sportot? Risinājums ir - tās ir vienas dienas kontaktlēcens. Atšķirībā no divu nedēļu vai mēneša kontaktlēcām, tām nav nepieciešama apkope. Kontaktlēcas tiek ieliktas acīs katru dienu no rīta un, izņemot tās vakarā ārā no acīm, tiek izmestas laukā. Salīdzinot ar citām kontaktlēcām, vienas dienas lēcu lietošana ir visvienkāršākā.

Vienas dienas kontaktlēcas

Divu nedēļu kontaktlēcu kopšana

Neatkarīgi no tā, vai Jūs lēcas lietojat pastāvīgi vai tikai reizēm, lai aizstātu brilles, pirmais solis ceļā pie lēcām ved pie optometrista, kurš pārbaudīs Jūsu redzi un sniegs ieteikumus, izvēloties piemērotu produktu, kā arī pielāgos Jūsu vajadzībām visatbilstošākās lēcas un apmācīs, kā ar tām rīkoties.

Kopšanas noteikumi

Padomi kontaktlēcu kopšanai:

· Kontaktlēcām un to konteineriem nevajadzētu nonākt saskarē ar krāna ūdeni.
· Pirms pieskaršanās kontaktlēcām, rūpīgi nomazgājiet un iztīriet rokas.
· Izlasiet lietošanas instrukcijas!
· Nejauciet kopā vairākus kopšanas līdzekļus!  
· Katru šķidruma devu lietojiet tikai vienai reizei!
· Regulāri mainiet kontaktlēcu konteinerus!
· Katru reizi pirms kontaktlēcu lietošanas noskalojiet tās ar kontaktlēcu kopšanas škidrumu (ja lietojat multifunkcionālo šķidrumu)!
· Pievērsiet uzmanību kopšanas līdzekļu derīguma termiņam. Nelietojiet tos, kad derīguma termiņš ir beidzies!

Zemas cenas garantija divu nedēļu kontaktlēcām

Iegādājoties preci "Fielmann" optikā, jūs varat būt droši, ka saņemsiet preci par visizdevīgāko cenu. Ja tādas pašas kontaktlēcas citā Latvijas optikā atradīsiet lētāk, mēs piemērosim Jums izdevīgu cenu.

 

proverka-zrenija_big_62-cc70783add025e3db2d585920cd3098c.png

Sertificēti speciālisti pārbaudīs jūsu redzi 20 minūšu laikā, izmantojot mūsdienīgu aprīkojumu. Viņi uzzinās redzes funkciju stāvokli, piemēram, akomodācijas rezerves, binokulārās un stereo redzes kvalitāti. Tiks veikta acu apskate ar biomikroskopu, novērtēts acs priekšējo struktūru stāvoklis. Jums tiks sniegta pilnvērtīga konsultācija par digitālo un vizuālo redzes uztveri.

Redzes pārbaude

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei