Peroksīda šķīdums: tīrīšana ar ūdeņraža peroksīdu

Peroksīda šķīdums ir kontaktlēcu kopšanas līdzeklis, kas paredzēts lēcas dezinfekcijai pēc tās nēsāšanas.

Par kontaktlēcu kopšanu ar peroksīda šķīdumu

Šis šķīdums var būt lieliska izvēle cilvēkiem, kuriem ir jutīgas acis, jo tas nesatur konservantus. Ja Jūsu acis ir sevišķi jutīgas vai Jums ir alerģija pret kādiem konservantiem, ieteicams izmantot peroksīda šķīdumu.
 
Lietojot peroksīda šķīdumu, ir vairāk kopšanas posmu nekā gadījumā, ja tiek lietots multifunkcionālais šķidrums. Pēc kontaktlēcu tīrīšanas obligāti ir jāneitralizē peroksīda šķīdumā esošā ūdeņraža pārskābe pirms briļļu atkārtotas ievietošanas acīs.
 
Lietojot peroksīda šķīdumu, obligāti ievērojiet uz iepakojuma instrukcijas norādīto informāciju un jūsu optometrista sniegtās norādes.

UZMANĪBU: neaizmirstiet par neitralizāciju!

Peroksīda šķīdums nekādā gadījumā nedrīkst iekļūt acīs! Pēc dezinfekcijas kontaktlēcas ir jāneitralizē norādīto laika posmu, pirms lēcu atkārtotas ielikšanas acīs. Obligāti ievērojiet acu ārsta vai optikas speciālista norādes, kā arī informāciju uz peroksīda šķīduma iepakojuma.
 
Esiet īpaši uzmanīgi, jo peroksīda un neitralizācijas šķīdums ir bezkrāsains.

Vai peroksīda šķīdums ir Jums piemērots kopšanas līdzeklis?

Tas atkarīgs no Jūsu kontaktlēcu lietošanas un miega ieradumiem, Tikpat svarīgi ievērot, lai lietošanas pārtraukumi (dienas vai nakts laikā) būtu pietiekami dezinfekcijas un neitralizācijas izpildei, Bezmaksas konsultāciju Jums sniegs jebkura "Fielmann" optikas salona speciālisti.

Mūs var atrast

 

Vai esat kādreiz izmēģinājuši vienas dienas kontaktlēcas?

Vai jūs regulāri lietojat brilles, bet tās traucē sportot? Risinājums ir - tās ir vienas dienas kontaktlēcēns. Atšķirībā no divu nedēļu vai mēneša kontaktlēcām, tām nav nepieciešama apkope. Kontaktlēcas tiek ieliktas acīs katru dienu no rīta un, izņemot tās vakarā ārā no acīm, tiek izmestas laukā. Salīdzinot ar citām kontaktlēcām, vienas dienas lēcu lietošana ir visvienkāršākā.

Vienas dienas kontaktlēcas

fielmann-918x585-konsultacija-lv_7917-e7801c727aa173bba3b2d11958d0a1b1.PNG
Vai jums ir jautājumi par savu redzi? Nāciet uz “Fielmann”! Redzes pārbaudes laikā optometrists jums pārbaudīs redzi, sniegs padomu, un, ja jūs lietojat brilles vai kontaktlēcas, viņs novērtēs, vai tās atbilst jūsu redzes vajadzībam. Redzes pārbaude un konsultācija ir pilnīgi bez maksas.

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei