Mākslīgās asaras, lielākam lietošanas komfortam!

Acs mitrināšanas šķidrums, kurš tiek saukts par mākslīgajām asarām, nodrošina Jūsu acis ar papildu mitrumu. Līdzeklis tiek pārdots mazās pudelītēs vai ampulās, un paredzēts tiem, kas lieto kontaktlēcas.

Mākslīgās asaras palīdz kontaktlēcu lietotājiem samazināt nogurušu, kairinātu un sausu acu sajūtu, kā arī mitrina acs virsmu. Minētajiem simptomiem ir daudz iemeslu. Droši vien ilgstoši strādājāt pie datora vai pārāk ilgi skatījāties TV? Nepatīkamās sajūtas var izraisīt atrašanās ar kaitīgām vielām piesārņotās telpās, kondicionēts vai pārāk karsts gaiss telpās, kā arī pārāk ilga kontaktlēcu lietošana, neļaujot acīm atpūsties. Mūsu acs radzenei ir "jāelpo". Sauss vai piesārņots gaiss ātri vien palielina saspringumu acīs.

Izmantojiet mākslīgās asaras atbildīgi!

Jums jākonsultējas ar oftalmologu vai optometristu, ja regulāri vēlaties lietot mākslīgās asaras.

Vai mākslīgās asaras Jums ir piemērotas?

Mākslīgās asaras ātri samazina simptomus, bet par to regulāru lietošanu vispirms konsultējieties ar acu ārstu vai optometristu. Šis līdzeklis ne vienmēr ir piemērotākais veids Jūsu acu mitrināšanai. Acu sausums var būt saistīts ar Jūsu nēsātajām kontaktlēcām vai lietotajiem kopšanas līdzekļiem. 
 
"Fielmann" optikas speciālisti Jums sniegs bezmaksas konsultāciju, vai mākslīgās asaras ir Jums piemērots produkts, un kādu produktu Jums vajadzētu lietot. 
 
"Fielmann" optikas salonos atradīsiet mākslīgās asaras mazās, praktiski lietojamās kapsulās. Tās var ērti paņemt sev līdzi, un tās ir ērti lietojamas.

Kopšanas līdzekļi

Kopšanas noteikumi

fielmann-948x474-lv-kl_8978-93f7be54a189469422934aafa046fe73.PNG
Vai jūs vēlaties izmēģināt kontaktlēcas? Vai arī, iespējams, vēlaties mainīt esošo kontaktlēcu veidu pret jaunās paaudzes kontaklēcām?
Piedāvājam izmēģināt jaunās kontaktlēcas par 5 Eur.
 

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei