Multifunkcionālais šķīdums kontaktlēcām

Kontaktlēcu lietotāji šo šķidrumu sauc par "kombinēto" jeb multifunkcionālo šķidrumu. Tas ir viegli lietojams līdzeklis kontaktlēcu tīrīšanai un dezinficēšanai, kā arī  piemērots to skalošanai un uzglabāšanai.

Multifunkcionālais šķidrums ir iemīļotas savas vienkāršās lietošanas un drošas izmantošanas dēļ. Lietojot multifunkcionālo šķidrumu lēcu skalošanai un neitralizācijai nav nepieciešams lietot citus, papildu kopšanas līdzekļus. Iekļuvis acīs, multifunkcionālais šķidrums neizraisa kairinājumu.

Tomēr liela apmēra netīrumu un nogulšņu tīrīšanai multifunkcionālais šķidrums nav pārāk piemērots.

Kontaktlēcu kopšanas soļi:

csm_weiche_kontaktlinsen_pflege_586d4056c6-1-lv_2984-19368876d64b23413269353e450ef874.PNG

Vai multifunkcionālais šķidrums ir Jums piemērots līdzeklis?

Tas atkarīgs no tā, kādas kontaktlēcas Jūs lietojat. Turklāt svarīga nozīme ir arī Jūsu acu un asaru plēvītes īpatnības, kā arī darba apstākļiem un brīvā laika pavadīšanas veidam- hobijam. 

Retos gadījumos ir novērojama alerģija pret kādu no multifunkcionālā šķidruma sastāvdaļām. Konsultējieties ar "Fielmann" opttometristu, kurš lēcu kopšanas līdzeklis Jums ir vispiemērotākais.

Kopšanas noteikumi

Vai esat kādreiz izmēģinājuši vienas dienas kontaktlēcas?

Vai jūs regulāri lietojat brilles, bet tās traucē sportot? Risinājums ir - tās ir vienas dienas kontaktlēcas. Atšķirībā no divu nedēļu vai mēneša kontaktlēcām, tām nav nepieciešama apkope. Kontaktlēcas tiek ieliktas acīs katru dienu no rīta un, izņemot tās vakarā ārā no acīm, tiek izmestas laukā. Salīdzinot ar citām kontaktlēcām, vienas dienas lēcu lietošana ir visvienkāršākā.

Vienas dienas kontaktlēcas

Kontaktlēcu kopšana ar multifunkcionālajiem šķidrumiem

Lai netīrumu daļiņas vai mākslīgo asaru daļiņas neveidotu nodulsnes uz lēcas virsmas, ļoti svarīga ir kontaktlēcu kopšana! Jo biežāk kontaktlēcas tiks mainītas, jo mazākas būs lēcu kopšanas izmaksas.

Ar multifunkcionālo šķidrumu Jūs varēsiet izpildīt visus lēcu kopšanas posmus: virsmas attīrīšanu, dezinfekciju, uzglabāšanu un skalošanu. Atšķirībā no peroksīda šķidruma, kontaktlēcas pēc dezinfekcijas netiek ne skalotas, ne neitralizētas. Kontaktlēcu konteineris tiek lietots dienas kontaktlēcām - lēcas šajā konteinerī tiek uzglabātas īsu laika posmu vai pa nakti.

Lietojot multifunkcionālo šķidrumu, ņemiet vērā uz iepakojuma vai instrukcijā norādītās prasības, kā arī optometrists, kurš palīdzēja Jums izvēlēties kontaktlēcas, norādes.

Mūs var atrast

fielmann-948x474-kl_4655-b1c99b9eef949f0adcb532c5089a9dcc.PNG
Vērtīgs piedāvājums kontaktlēcu lietotājiem: tikai sākot no 14.50 EUR par 30gb. dienas kontaktlēcu iepakojumu un tikai no 27,50 EUR par 6gb.komplektu: 14-30 dienu lēcas + 360 ml kopšanas šķīdums!

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei