Brilles līzingā

Redze ir viena no cilvēka svarīgākajām pamatmaņām, un brilles ir redzams un svarīgs aksesuārs. Ne vienmēr cilvekiem ir iespējams nopirkt kvalitatīvu preci par sev pieejamiem līdzekļiem, tāpēc "Fielmann" optikās mēs dodam iespēju saviem klientiem iegādāties brilles, maksājot pa daļām.
 
Ikviens, zinot savas finansiālās iespējas, var noteikt savu ikmēneša iemaksu vai periodu (līdz pieciem gadiem), kura laikā viņš vēlas atmaksāt aizdevumu. Šo pakalpojumu var izmantot persona, kas saņem algu vai kurai ir pastāvīgi ienākumi: pensijas, pabalsti u.tml.
 
Lai iegūtu papildinformāciju par līzinga pakalpojumiem, sazinieties ar "Fielmann" optiku.

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei