Briļļu komplekts no 55 eur

Jums nekad nav bijušas sūdzības par redzi, bet tagad jūtat, ka jūsu acīm nepieciešama palīdzība? Vai jūsu esošās brilles nav pietiekami komfortablas?

Mēs zinām, cik būtiski ir redzēt skaidri, kā arī saprotam, ka ir ļoti būtiski justies komfortabli - lasot, braucot ar automašīnu vai veicot jebkurus citus ikdienas uzdevumus.

Apmeklējiet "Fielmann" un pasūtiet savas jaunās brilles.

Komplektā ietilpst:

Komplekta cena no 55 Eur*.

* Piedāvājums ir spēkā, pasūtot redzi koriģējošās brilles.

* Redze tiek pārbaudīta bez maksas personām, kas vecākas par 18 gadiem. Netiek veikta padziļināta acu slimību diagnostika, netiek izsniegtas izziņas un receptes. 

* Briļļu ietvari no Fielmann Nulltarif kolekcijas vai citi izvēlētie ietvari ar papildus piemaksu.

* Briļļu  lēcas ar pretatspīduma pārklājumu (optiskais stiprums līdz Sph +/- 4,0, Cyl +2,0).

* Piedāvājumā ietilpst briļļu izgatavošana.

* 20 eiro atlaižu kuponu var izmantot, lai izvēlētos saulesbrilles līdz 20 eiro vērtībā. Ja izvēlēto saulesbriļļu cena pārsniedz 20 eiro vai pasūtat optiskās saulesbrilles, tiks piemērota atlaide 20 eiro apmērā. Neattiecas uz brillēm ar TransitionsTM lēcām. 

Piedāvājumi nesummējas. Atlaižu kuponu nevar izmantot kopā ar citām atlaidēm vai piedāvājumiem.

optikas saloni>>

Briļļu ietvari sievietēm

Briļļu ietvari vīriešiem

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei