Redzes tests bez maksas*

*Personām, kas vecākas par 18 gadiem, netiek veikta padziļināta acu slimību pārbaude, izziņas un receptes netiek izsniegti.
 
Vai jūs bieži jūtat nogurumu? Jūs nomoka galvassāpes? Ir vēlme berzēt acis? Mēs iesakām doties uz "Fielmann", lai veiktu redzes testu.

Redzes tests ir redzes pārbaude ar autorefraktometru. Tā aizņem dažas minūtes un sniedz "Fielmann" optikas speciālistiem pirmo informāciju par jūsu redzi. Ja jums ir šaubas par briļļu nepieciešamību vai rodas jautājumi par briļļu atjaunošanu, šis tests sniegs nepieciešamo informāciju, un Fielmann optometrists atbildēs uz jūsu jautājumiem. "Fielmann" optikā redzes testu veic bez maksas, pat nepasūtot brilles.

Redzes tests, kas balstīts tikai uz autorefraktometra datiem, nav pietiekams, lai pasūtītu brilles. Tas tas ir paredzēts, lai novērtētu sākotnējo, aptuveno redzes stāvokli. Ja jūs nolemsiet pasūtīt brilles vai iegādāties kontaktlēcas, pēc redzes testa tiks veikta visaptveroša redzes pārbaude brillēm vai kontaktlēcām. "Fielmann" optikā, pasūtot brilles, arī šī pārbaude neko nemaksā.

Svarīgi: redzes pārbaude optikās tiek veikta atbilstoši priekš briļlu pasūtīšanas. Acu slimības: glaukomu, kataraktu, tīklenes defektus var konstatēt tikai oftalmologi veselības aprūpes iestādēs. Optikās padziļinātas acu pārbaudes netiek veiktas.

Ja jūs nolemjat pārbaudīt redzi bērniem mūsu salona optikā, atcerieties, ka saskaņā ar vispārējām prasībām, kas piemērojamas medicīnas iestādēm un vispārējiem datu aizsardzības noteikumiem, personai līdz 14 gadiem ir jābūt viena no vecākiem pavadībā vai kopā ar pilnvarotu personu, uzrādot  notariāli apstiprinātu pilnvaru.

 

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei