Laiks augstākam komfortam

Mēs intensīvi dzīvojam vizuālu dzīvi. Mūsdienās saziņas valoda ir attēli, grafikas un emocijzīmes. Mēs mazāk lasām, taču mūsu acis apstrādā vairāk. Mūsu redzes lauks paplašinās skatoties no bezpilota lidaparāta skatu punkta, un mūsu iztēle tiecas vēl tālāk kopā ar virtuālo realitāti. Mēs meklējam pieredzi, kas bagātinātu mūsu acis un pilnveidotu mūsu dzīvi. Vairāk vizuālās informācijas. Vairāk ekrānu. Un vairāk vizuālās informācijas ekrānos. Šī iemesla dēļ Bausch + Lomb ULTRA® nodrošina īpaši augstu komfortu jūsu acīm, lai redzētu un piedzīvotu pasauli visās detaļās. Tās sniedz ULTRAkomfortu un stabilu un asu redzi visas dienas garumā.

PIEDALIETIES AKCIJĀ!

  1. Veiciet redzes pārbaudi un vienlaikus izvēlieties kontaktlēcas
  2. Veiciet kontrolapmeklējumu un izmēģiniet zīmola Bausch+Lomb ULTRA® kontaktlēcas
  3. Iegādājieties vienu iepakojumu zīmola Bausch+Lomb ULTRA® kontaktlēcu
  4. Aizpildiet anketu
  5. Saņemiet otru iepakojumu BEZ MAKSAS!

LAIKS AUGSTĀKAM KOMFORTAM AR ZĪMOLA BAUSCH+LOMB ULTRA® KONTAKTLĒCĀM!

Šajā akcijā piedalās šādu kontaktlēcu versijas: Bausch + Lomb ULTRA®, ULTRA® for Astigmatism, ULTRA® for Presbyopia.

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei