Moderni briļļu ietvari bez maksas

"Fielmann" briļļu tirgū ir ieviesis daudzas klientiem izdevīgas inovācijas, briļļu kopšanas pakalpojumus un garantijas. Tajā skaitā arī nulles tarifa briļļu ietvaru kolekciju.Vēlamies uzsvērt, ka nulles tarifa briļļu ietvaru kolekcija nav pārītis apšaubāmas kvalitātes briļļu ietvaru. Katrā "Fielmann" salonā Jūs atradīsiet ne mazāk kā 600 briļļu ietvaru sievietēm, vīriešiem un bērniem, tai skaitā arī bezmaksas ietvarus.    
 
Visi "Fielmann" kolekcijas briļļu ietvari ir kvalitatīvi un sekmīgi testēti atbilstoši LT EN ISO 12870 standarta prasībām. Kolekcija tiek pastāvīgi papildināta ar jauniem moderniem modeļiem.
 
Jums var rasties jautājums - kādēļ gan "Fielmann" salonos ir pieejama nulles tarifa briļļu ietvaru kolekcija? Iemesls ir gluži vienkāršs - mēs vēlamies, lai laba redze būtu pieejama ikvienam. Lielisku redzi nodrošina ne tikai kvalitatīvi briļļu ietvari, bet arī briļļu lēcas. Ja Jūsu budžets ir ierobežots, izvēlieties nulles tariga briļļu ietvarus, un Jūs varēsiet vairāk investēt kvalitatīvās briļļu lēcās.
 redzes-parbaude_2264-69a91abb360dadc4b82b44a7907f075d.png

Sertificēti speciālisti pārbaudīs jūsu redzi 20 minūšu laikā, izmantojot mūsdienīgu aprīkojumu. Viņi uzzinās redzes funkciju stāvokli, piemēram, akomodācijas rezerves, binokulārās un stereo redzes kvalitāti. Tiks veikta acu apskate ar biomikroskopu, novērtēts acs priekšējo struktūru stāvoklis. Jums tiks sniegta pilnvērtīga konsultācija par digitālo un vizuālo redzes uztveri.

Redzes pārbaude

Bezmaksas briļļu apkope

125ndid-ak-lesiu-parinkimas_7844-8422fa53df7e1e1f4b40aa158eb9f6e8.jpg

Mēs nodrošinām bezmaksas briļļu apkopes pakalpojumus 3 gadus visām koriģējošām brillēm ar “Fielmann” kolekcijas rāmjiem, ieskaitot bērnu.
Nulles tarifa ietvaru kolekcija bērniem

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei